עיצוב גינה ארץ ישראלית – אילו פרחים יהיו בה?

עיצוב גינה ארץ ישראלית – אילו פרחים יהיו בה?

גן ישראלי הוא למעשה גן ים תיכוני אשר מתאים למקום ולתנאים השוררים בסביבה. כמו כן גינה מקומית תהיה מורכבת מחומרים מקומיים. הגינה הישראלית שאבה את הסגנון ואת קווי המתאר שלה מהגינה הים תיכונית והיא יצרה תת קבוצה.

המרכיבים של גינה ישראלית

גינה ישראלית תעשה שימוש רב בדומם – מסלעות ואבני מדרך, כדים וספסלים, ראו בהרחבה. האלמנטים הללו יאופיינו במראה טבעי ובעיבוד מינימלי. עבור עיצוב הגינות עושים שימוש בחומרים מקומיים כמו אבני בזלת מאזור הגולן, אבני כורכר מאזור החוף וכן הלאה. נעשה שימוש רב בעץ תוך שילוב של ברזל. גם בעניין טיפוח הצמחים שומרים על מראה טבעי ככל האפשר, והטיפול בצמחים הינו מינימלי ולא חותר להשיג תוצאות מדויקות ומהוקצעות.

הצמחים בגינה הישראלית

הגינה הישראלית עושה שימוש בצמחים בעלי עלווה בצבעים שונים. הצבע העיקרי הוא אפור, אבל גם לעלים אדומים, צהובים וירוקים יש נוכחות. הפריחות מביאות עמן גם צבעוניות. גינה ישראלית כוללת גם בוסתן לעצי פרי. כמובן שכדי להשיג תוצאה מוצלחת מומלץ לעשות שימוש בעצי פרי מקומיים. בגינות רבות מהווים עצי הפרי תחליף לעצי נוי.

פרחים בגינה

מלבד לעצים ולאלמנטים הדוממים יש כמובן נוכחות לפרחים. הפרחים הפופולאריים בגינות הישראליות הן כלניות, נוריות, נרקיסים ורקפות. כמובן שלקראת כל עונה ניתן להוסיף את פרחי העונה ולשתול שתילים חדשים.

הגינה המעוצבת שלכם

חולמים על גינה ישראלית? מעוניינים לעצב גינה מוצלחת וצבעונית באווירה ים תיכונית אותנטית? זה בהחלט אפשרי ואפילו חכם עם Ginot4u. כי גינה ישראלית מתאימה לאקלים המקומי, היא מאפשרת לנו ליהנות מגינה מעוצבת ונאה בלי לטפל יותר מידי בצמחים. כי הצמחים המקומיים מכירים היטב את התנאים בשטח ומתפתחים בסביבה זו הכי טוב שרק אפשר.

עיצוב מקצועי לתוצאה מקסימלית

כדי להשיג תוצאה מקסימלית חשוב לפנות אל מתכנני גינות מקצועיים. הללו מחזיקים בידיהם כלים מקצועיים והמון ידע עכשווי אשר יאפשר להם לתכנן עבורכם גינה מוצלחת ונאה, כזו אשר מתאימה לשטח המיועד לכך, ומאפשרת לכם להפיק תועלת מקסימלית מהגינה ומכל מה שהיא מציעה לכם.

כתוב/כתבי תגובה