מזג אוויר בדובאי: מתי כדאי לטייל בדובאי?

מזג אוויר בדובאי: מתי כדאי לטייל בדובאי?

דובאי נמצאת במדבר מדרום לישראל, במפרץ הפרסי. היא חמה ויבשה כמו אילת ואפילו יותר אבל תכנון נכון של הטיול שלכם לדובאי, מבטיח שפע של הנאות בכל עונות השנה.

טיול בדובאי בקיץ

הקיץ בדובאי חם ויבש מאוד. הטמפרטורה מגיעה בקלות ל 40 מעלות בצל. מזג אוויר בדובאי קשה לכל הדעות, אם אתם מתכננים לטייל בשווקים ובמדבר דווקא בשעות היום, אבל אם אתם רוצים להגיע בקיץ, יש הרבה ממה ליהנות –

בילוי בחופים המדהימים של האזור, ביקור בפארק הסקי המקורה של העיר, טיולי ערב ברחבי האטרקציות השונות של העיר, כמו שווקים, רחובות עתיקים, מרינה מרהיבה ועוד.

בין האטרקציות הממוזגות והקרירות של דובאי, מתאימות במיוחד לקיץ, תמצאו מספר פארקי מים, אקווריום ענק ומרהיב ביופיו, בורג' חליפה – המגדל הגבוה ביותר בעולם ועוד.

טיול בדובאי בחורף

הטמפרטורות יורדות בחורף באופן משמעותי. הם יכולות להגיע גם ל 1 מעלות צלזיוס, אם כי רוב הזמן הטמפרטורות נעות באזור ה 20 מעלות צלזיוס. מזג אוויר מושלם לטיולי טבע – במדבר הייחודי של האזור. גם בתוך העיר, אתם יכולים ליהנות ממגוון טיולים מרתקים בשעות היום, בלי לחשוש מן החום.

עונות מעבר בדובאי

כמו באילת…. גם דובאי לא ממש יודעת לאחר עונות מעבר ראויות לשמן, שכן ברגע שמתחיל להתחמם, מזג האוויר הופך קיצי למדי, גם אם רשמית הקיץ עוד לא הגיע. לכן, אם אתם מתכננים להגיע באביב, או בסתיו, צפו לריבוי של ימים חמים, לצד מספר קטן יותר של ימים קרירים.

לסיכום, דובאי מציעה שפע כל כך גדול של אפשרויות שזה לא באמת משנה מתי אתם מגיעים. מה שחשוב זה לתכנן נכון את הטיול שלכם כדי להנות מכל רגע.
מתכננים חופשה בדובאי? בקרו באתר: https://www.dubai.co.il/

כתוב/כתבי תגובה