סדנאות לנשים: סדנאות העצמה נשית

כולנו מודעים לתנועת #MeToo. אבל מה זה בעצם? זהו קמפיין להעלאת המודעות להטרדה מינית ותקיפה מצד נשים. זה הוביל לכך שיותר נשים הגיעו כדי לחלוק את חוויותיהן עם הטרדה מינית ותקיפה. תנועה זו גם נתנה השראה לגברים רבים לצאת ולדבר על חוויותיהם של הטרדה מינית או תקיפה.

כשאנחנו רואים את תנועות #MeToo האלה, אנחנו חושבים שהן פשוט דבר טוב, אבל למעשה יש להן השפעה על הדרך שבה אנחנו עובדים במקום העבודה כמו גם על החברה בכלל. 

למה צריך סדנאות העצמה נשית?

כולנו מודעים לחשיבות של העצמת נשים. נשים ממלאות תפקיד מפתח בכל חברה. הם אלו שמהווים את רוב העובדים, הם מופקדים על הטיפול בבית ובילדים והם גם צריכים לעשות דברים כמו ניהול כספים, וניהול קריירה מצליחה. לכן אנחנו צריכים להעצים אותם.

אז איך נוכל לעודד נשים לדבר? איך נוכל להעצים אותם כדי שירגישו בטוחים מספיק כדי להתקדם? סדנאות לנשים יכולות לגרום להעצמה! סדנאות יצירה החל מציור עד פיסול ועבודה בעץ ושאר תחביבים – יכולים להעצים נשים!

למה דווקא סדנאות יצירה?

סדנה נגרות למשל מתמקדת בהעצמת נשים וכיצד ניתן להשיגה.  סדנה ציור נועדה לספק לנשים במה לדון ולטפל בנושאים המשפיעים עליהן. סדנאות כאלה גם נועדו לעזור לנשים לצבור ביטחון עצמי, כדי שיוכלו לקחת אחריות על חייהן. כיום יש נשות עסקים המעבירות מגוון רחב של סדנאות הכל מבניית בתים בבוץ או עבודה בעץ עד ציור, רקמה, פיסול, קרמיקה, כתיבה ועוד – באמצעות כניסה אל חלל נעים ומכיל יכולות נשים לבטא עצמן, להתחזק וליהנות ממגוון רחב של פעילויות. סדנאות לנשים מתאימות לכל ארגון או חברה, לנשים עובדות או לכאלה שנשארות עם הילדים.

Uncategorized כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קריקטורות לאירועים – אטרקציה משעשעת לכל אירוע
לקריקטורות יש את הכוח לרתק קהלים בכל הגילאים, ושילובם באירועים יכול להוסיף שכבה נוספת של בידור...
קרא עוד »
אוג 06, 2023
אימון לריצה אונליין – כמה זה באמת יעיל
היום ניתן למצוא אונליין כמעט כל סוג של מוצר או שירות. אנשים רבים בוחרים ללמוד קורסים שלמים אונליין,...
קרא עוד »
יול 16, 2020
מיטה זוגית – מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים?
רכישת מיטה זוגית היא לא תמיד צעד פשוט וקליל שמבצעים אותו בצורה ספונטנית. צריך לזכור שמדובר במוצר...
קרא עוד »
מאי 10, 2022