אילו סוגי מערכות אינטרקום ישנם ומה הכי מומלץ?

אילו סוגי מערכות אינטרקום ישנם ומה הכי מומלץ?

בהרבה מקומות אנחנו מוצאים את עצמנו זקוקים למערכת אינטרקום. בין אם מדובר בעסק ובין אם זה בית פרטי. גם בבניין ציבורי יוכל האינטרקום לתרום ולהועיל וכמובן גם בבניין מסחרי גדול.

מערכת האינטרקום מעניקה ראש שקט ולב רגוע כאשר יודעים שלא כל מי שירצה להיכנס א המתחם יוכל לעשות זאת בלי לעבור זיהוי.

למעשה קיימות כמה וכמה סוגים ש מערכות אינטרקום כאשר כל אחד מהם עשוי לתת את המענה בהתאם לצורך, קראו בהרחבה!

מערכת אינטרקום מודל אודיו – מערכת זו פעולת בצורה כזו אשר מאפשרת לאנשים לשמוע ולדבר עם האדם העומד מחוץ לדלת הכניסה והוא מבקש להיכנס למקום. באמצעות האינטרקום ניתן כמובן לזהות מיהו האדם או סתם כך להחליט בהתאם לדבריו האם אכן אפשר להכניסו למקום או לא.

מערכת אינטרקום מודל וידאו – מערכת האינטרקום שהיא כוללת גם מערכת וידאו הינה אמינה בהרבה ביחס למערכת האינטרקום שהיא רק במודל אודיו. כי אם במודל אודיו ישנה אפשרות לאדם להסוות את עצמו או לשנות את קולו ובכך להערים על המאבטח או על בעל המקום, הרי שבאמצעות מערכת אינטרקום שיש בה גם וידאו, הדבר כלל אינו אפשרי. האדם העומד בחוץ נראה בבירור וכל ניסיון להטעות את בעלי המקום יורגש וייראה מיד.

מערכת אינטרקום מודול בקרת כניסה – מערכת אינטרקום זו היא מערכת מכנית לכל דבר והיא למעשה מאפשרת לכל אחד שיש לו את קוד הכניסה להיכנס אל המתחם. כך שבעצם אין כאן כל צורך בזיהוי או בשה יזומה על מנת לאשר את הכניסה למקום.

מה הכי מומלץ?

ברור שלא נוכל להמליץ לכל אחד על האינטרקום שיהיה הכי מתאים עבורו ועבור הצרכים שלו. את זה אמור כל אחד לבחון בעצמו ולהחליט ולבחור את המוצלח ביותר, בדקו באתר זה!

כתוב/כתבי תגובה