מהו סילר לאיטום?

מהו סילר לאיטום?

כפי שאנחנו יודעים, יש חומרים ואמצעים רבים שמאפשרים לנו לבצע איטום של קירות וגגות. חומרים אלו אמורים לאפשר לנו לבצע תהליכי איטום על משטחים שונים, בהתאם לצורך שלנו, על פי אופי המבנה. 

כך למשל, אנחנו יכולים למצוא חומר בדמות סילר, אשר משמש לא מעט אנשי מקצוע לצורך איטום. מתי משתמשים בו? ובכן, כאשר מדובר על משטחים שלא יכולים להתמודד עם חומרי איטום רגילים ויש צורך להשתמש בחומר מיוחד, שכן אותם משטחים הם בעלי ספיגה מאוד גבוהה, או יותר נכון לומר, שעבורנו מדובר באמצעי ספיגה בעייתיים, שכן קל מאוד לחומרים שונים, כמו למשל, שמן, מים וחומרים אחרים לחלחל לתוכם, ולייצר נזק משמעותי בתוך החומר. 

מה בדיוק עושה הסילר?

למעשה הוא נכנס אל תוך המשטח, מחזק ואוטם אותו בצורה אפקטיבית, הוא מונע אפשרות שחומרים שונים יצליחו לחלחל פנימה ולגרום לו נזק. אנחנו יכולים לראות שימוש ניכר בחומר כמו סילר במשטחים שונים, למשל, ריצוף טרצו או במשטחים שעשויים מבטון וכן במקרים של קירות עם חיפוי מאבן.

מצאו עכשיו חומרי איטום באתר א. משי.

צריך לומר, על מנת להשתמש בחומר זה, יש להקפיד על כמה דברים. ראשית, יש להשתמש בו בנקודת זמן נכונה, כלומר, בתהליך בנייה או שיפוץ, בטרם מתחילים לעבוד עם חומרים מסוימים שעלולים לגרום נזק למשטח עצמו. כמו כן, אנחנו צריכים לעשות שימוש בחומר זה, קרי בסילר, אחרי שאפיינו היטב את המצב ואת המקום, לא בכל מקרה צריך לעשות שימוש בחומר. מן הסתם, אנחנו נרצה להשתמש בו, רק בעזרת אנשי מקצוע שמתמחים בתהליכי איטום או אחרי שאנחנו למדנו היטב מה בדיוק עלינו לעשות. 

בכל מקרה, אנחנו נבצע את התהליך בצורה קפדנית, מסודרת, באופן כזה שיהיה ניתן לאטום היטב את המשטח, יש להקפיד גם על כך שקיימים סוגים שונים של סילרים, כל אחד מבוסס על חומר אחר, בין אם זה סולבנט ובין אם זה מים. כמו כן, הסילרים מתחלקים על פי מראה, יש כאלה שמספקים מראה טבעי, יש כאלה שמספקים מראה פחות מקורי, פחות טבעי, יותר רטוב. 

כתוב/כתבי תגובה