חזרה לבית הספר: האם אפשר לחסוך בעלויות ציוד?

חזרה לבית הספר: האם אפשר לחסוך בעלויות ציוד?

כל הורה בישראל כבר יודע מזמן – שילוב של הילדים במערכת החינוך, אפילו כשמדובר בילדים הזכאים לחינוך חינם, הוא לא עסק זול במיוחד. צריך לדאוג להם לאוכל בכל שעות היום, לממן שיעורים פרטיים כדי שיעמדו בקצב בהרבה מקרים, לדאוג להם למסגרות לשעות אחר הצהריים ולשלם על פעילויות נוספות כמו טיולים שנתיים ימי סיור, דמי ביטוח ושאר ירקות. לצד כל אלה, הוצאה שנתית כבדה לא פחות היא ההוצאה על ציוד. הורים רבים מנסים למצוא את הדרך לחסוך ובדיוק בשבילכם אספנו כמה דרכים מקוריות לעשות את זה.

רכשו ציוד אונליין

כנראה שאת הספרים של בני גורן וחומרי לימוד בלעדיים לישראל לא תמצאו ברשת, אבל את כל השאר בהחלט כן. בדקו מבצעים באמזון בעברית על ציוד משלים כמו מחברות, מדבקות, כיסויים, ילקוטים, קלמרים ועוד, ואתם צפויים לחסוך מאות שקלים מדי שנה. חשוב כמובן לזכור לעשות זאת מראש שכן זמן השילוח לעיתים ארוך יחסית ואתם לא רוצים לבצע את ההזמנה ברגע האחרון.

חפשו ציוד משנים קודמות

לא צריך להכיר אף משפחה באופן אישי בשביל לדעת כמעט במאת האחוזים, שאם נחפש במעמקי המגירות שלהם בבית, נמצא ציוד לימודים ישן איכותי ביותר. במקרים רבים מדובר בציוד שלא שומש מעולם ואפילו לא נפתח בהרבה מקרים. אם תקפידו לעשות את זה, תיווכחו כי רק בדרך הזו אתם יכולים לחסוך הרבה מאד כסף וגם הרבה זמן ואנרגיה ביום הקניות המרוכז לקראת הלימודים.

קנו ברשתות הסטוק

אין מה לעשות, הרשתות הגדולות משווקות את המוצרים היקרים ביותר ולקנות דרכן תמיד יעלה את המחיר הסופי. אם אתם רוצים לחסוך ובמיוחד אם אתם מחפשים ציוד שהוא לאו דווקא הכי איכותי לזמן קצר יותר, מומלץ בהחלט לבצע רכישה דווקא ברשתות הסטוק השונות.

לסיכום, הנה כמה דרכים פשוטות ומצוינות לחיסכון ברכישת ציוד לימודי. נסו בשלב הראשון אחת מהן ותראו בהקדם חיסכון לא מבוטל. בהמשך אפשר בהחלט לאמץ את השיטות הנוספות ובכך לחסוך מדי שנה מאות ואלפי שקלים על ציוד לימודי.

כתוב/כתבי תגובה