מה היתרונות של דשא סינטטי לגינה לעומת דשא חי?

דשא סינטטי הוא סוג של דשא מלאכותי המשמש למגרשי ספורט, מגרשי משחקים וגינון. כיום, דשא סינטטי כבר לא מיועד רק לגינה. עם הצבעים, המרקמים והסגנונות השונים שלו, הוא הפך כעת לטרנד מגמתי בתעשיית עיצוב הפנים. דשא סינטטי תוכנן בתחילה להחליף דשא טבעי במגרשי ספורט ובגנים. עם זאת, עם הרבגוניות והעמידות שלו, דשא סינטטי משמש כיום כחלופה לצמחים טבעיים גם בגינה.

יתרונות של דשא סינטטי לגינה

  • הדשא סינטטי יכול לשמש כחלופה טובה ואיכותית לדשא טבעי, שהוא יקר יותר. 
  • דשא סינטטי מגיע גם בצבעים ועיצובים שונים שאינם זמינים בדשא טבעי.
  • דשא סינטטי יכול להיות מותקן על כל סוג של משטח ולא ידרוש תחזוקה או טיפול. זוהי גם אפשרות טובה עבור אנשים הסובלים מאלרגיות או שרוצים להפחית את טביעת הרגל הפחמנית שלהם על ידי שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה.
  • דשא סינטטי הוא אלטרנטיבה מצוינת למדשאות המסורתיות, וניתן להשתמש בו גם במקומות מגורים וגם במסחר.
  • דשא סינטטי עשוי מגומי, צמיגים מגוררים וחומרים ממוחזרים אחרים. לרוב הם מותקנים על גבי משטח כמו בטון, אספלט או חול.
  • דשא סינטטי לגינה קל לתחזוקה ודורש מעט מים או דשן. 

כיצד להתקין דשא סינטטי?

התקנת דשא סינטטי לגינה  יכולה להתבצע על ידי אנשי מקצוע או עשה זאת בעצמך. ניתן להתקין אותו גם על דשא טבעי קיים על מנת ליצור מראה חדש עבור הדשא שלך.

השלב הראשון בהתקנת דשא סינטטי הוא להסיר את הדשא הישן והאדמה מהאזור שבו רוצים להתקין את הדשא. תזדקק לאת, מגרפה ומעדר כדי לבצע את העבודה הזו. תצטרך גם משטח ישר להניח עליו את הדשא לפני שהוא מתייבש. לאחר הסרת כל האדמה הישנה, השתמש באת שלך כדי לחפור לעומק של כמטר אחד על מנת לוודא שאין שורשים שיצמחו לתוך מצע הדשא הסינטטי. מידע נוסף באתר http://www.deshedeshe.co.il/