מיטות מעבר – האם הן הכרחיות

מיטות מעבר – האם הן הכרחיות

רבים תוהים האם אכן חובה להשקיע ולרכוש מיטות מעבר לילדים אשר הם מגיעים לגיל בו הם כבר רוצים להיפרד ממיטת התינוק המסורג אך הם עדיין קטנים מידי והם לא באמת זקוקים למיטת נוער גדולה. מעבר לכך יש כאן את ההיבט הבטיחותי שזהו החשוב יותר כאן בתהייה. מיטות נוער על פי רוב אינן כוללות מסגרת הגנה והילד שישן על המיטה עלול למצוא את עצמו מתגלגל מהמיטה במהלך הלילה. גם אם יש איזשהו קרש שנועד כביכול להגן על הילד, בכל זאת אם מדובר בילד בן שנתיים, שלוש, ילד שד כה ישן במיטת תינוק שהייתה מסורגת מכל עבר, הרי שהקרש לא ממש יוכל לספק אותו והוא חלילה עלול להתגלגל לרצפה. כאן כדאי לשקול רכישה באתר של מיטת מעבר.

מיטת מעבר – כדאי!

אז אולי זה לא משהו ממש הכרחי ולא בכל בית חייבים את הסדרה של עריסה, מיטת תינוק, מיטת מעבר ורק לאחר כל זה לרכוש את המיטה הרגילה.. אך בכל זאת, יש בהחלט מקום לשקול רכישה של מטה כזו, בדיוק בגלל הסיבה אותה פירטנו לעיל. מיטת המעבר מקלה על הילד את המעבר והוא לומד גם לשמור על עצמו. הוא יודע שמיטת המעבר היא לא כמו מיטת התינוק ואין לא את המסגרת סביב. הוא לא יכול לעמוד במיטה ולהחזיק במה בו זמנית וכך עם הזמן הוא מפנים את כללי הבטיחות והוא לומד לשמור על עצמו.

>בדקו גם עגלת BUGABOO בלינק

מיטת מעבר – כשנולד תינוק חדש

בהרבה מאוד בתים נוהגים להוציא את הילד ממיטת התינוק עם הצטרפותו למשפחה של תינוק חדש. התינוק החדש הוא זה שיאכלס מעתה את מיטת התינוק במידה וישנה אפשרות להסב את המיטה לעריסה. כלומר להרים את המזרון גבוה יותר ולהפוך את המיטה למתאימה לרך הנולד. בשלב הזה הילד הגדול הוא א תמיד באמת גדול הוא עשוי להזדקק למעבר ולמיטת ביניים עד שאפשר יהיה להעביר אותו למיטה רגילה. מיטת המעבר עשויה בהחלט לענות על הדרישה הזו. מיטת המעבר היא יותר מזמינה, יותר ידידותית, היא בגובה של הילד והוא ייהנה לישון עליה. מומלץ.

כתוב/כתבי תגובה