אירועים עסקיים – איך עושים את זה נכון

אירועים עסקיים – איך עושים את זה נכון

אם אתם בעלי עסקים ואתם רוצים לקחת את בית העסק שלכם צעד אחד קדימה, אתם בוודאי רוצים לארגן מידי פעם אירוע עסקי. אירועים כאלה יכולים להיות יום משמעותי עבור צוות העובדים שלכם, וזה אירוע שנועד לטפח את העובדים ולאפשר גיבוש ועבודת צוות נכונה. בעוד שישנם אירועים עסקיים בדומה לאלו שנודעו עבור השקות מוצר, יחסי ציבור, מכירות, ויצירת קשרים עסקיים.

כיום, ישנן לא מעט דרכים להפיק אירוע, החל מכזה שמתקיים באולם גדול עד לאירועים בשטח, בפארק שעשועים, בפארקים גדולים, ביער, במתחמים סגורים או פתוחים. אבל כיצד מארגנים נכון את האירוע? הנה כמה טיפים טובים: 

בחירת מקום לאירועים עסקיים

בתחילה ועוד לפני שאתם מתחילים לתכנן את האירוע, חשוב לדעת כמה מוזמנים או עובדים יהיו באירוע, ובהתאם לכך לבחור את הלוקיישן המתאים למסיבה שלכם. בכך אפשר למצוא אולמות בוטיק לאירועים עסקיים כמו כאן https://www.jobandjoy.co.il/a-venue-for-conferences שיספקו לכם את המרחב הנכון לקיום האירוע. 

בחירת תאריך נכון

בחרו תאריך נכון גם על פי הפניות של המקום בו בחרתם לקיים את המסיבה, וגם בהתאם לצרכים שלכם ושל העובדים או המוזמנים. רצוי לקיים אירועי ערב לקראת סוף השבוע ובימים שאין למחרת עבודה. בכך תוכלו להנות כמו שצריך, ולתת לעובדים או למוזמנים שלכם: חגיגה ללא דאגה ליום המחרת. 

חשיבה על קונספט מעניין

חשבו על קונספט מעניין כמו חגיגה בסימן שנים קודמות והיסטריות (שנות ה 80 תהיה בחירה נפלאה!) או שתבחרו במסיבת תחפושות/ מסיבת קיץ/ מסיבת היפסטרים/ מסיבה על החוף/ בקרקס/  בפארק שעשועים וכדומה. 

חשיבה על תכנית אומנותית

מלבד הקונספט המעניין, יש לתכנן ולהכין תכנית אומנותית כמו הרצאה, מצגת, שירה בציבור, הופעה ריקודים וכדומה. 

הגשת אוכל טוב 

אל תתפשרו על האוכל שיוגש באירוע. דאגו כי יוגשו בעת האירוע מנות טובות אותן תכין חברת קייטרינג מקצועית. בחרו מנות פינגר פוד טובות שאפשר לאכול בביס אחד. זאת במידה ואתם מארגנים אירוע ללא ישיבה. 

דוכנים

הקימו דוכנים מעוצבים בהם אוכל, מתנות, מוצרים וכל מה שתרצו כדי לקדם את המוצר או השירות שלכם. בכך תוכלו לתכנן אירוע עסקי על הצד הטוב ביותר. 

כתוב/כתבי תגובה