הנעלים של 2019 – איזה נעלים עשו את השנה

הנעלים של 2019 – איזה נעלים עשו את השנה

אופנת הנעלים חוגגת כל שנה במגוון דרכים את חידוש נעליה אך חגיגה אמיתית של חברות מותג עולמיות, נעשית בהוצאה לאור של נעל השנה ובהשקת מיליונים בפרסום ובכך פרסום נעליהם נעשים לדבר חם בשוק וכתוצאה מזה הם ממותגים כנעליים שעשו את השנה בעולם האופנה בכל שנה, אגב טרנד דומה נמצא בעולם של תיקי ספורט גם כן.

איזה נעלים עשו את השנה ב 2019?

נעלי CHAMPION | מותג ב 2019

המותג צ'מפיון העולמי נכנס לעשיריה הפותחת בתחרות שנערכה בארה"ב. המותג הענק שהיה מוכר לכולנו ולא ממש הורגש כמו ענקיות מותגי הנעליים, חווה לאחרונה גילוי ולידה מחדש, זאת בעיקר, הודות ללבוש הספורט בסגנון שנות ה-90 שלו שבו הוא מצטיין לאורך השנים, שזוכה לפופולריות רבה כיום.

מעבר לפופולריות שלו, גוון וסגנון הנעלים של חברת צ'מפיון, יודעת להביא בדיוק את הנעל על הסגנון הכי ישן ולחדש ולמתג אותם ככאלה שיכנסו אל תוך תעשיית האופנה ושיתחרו כשווה בין שווים מול המותגים הגדולים הקיימים בשוק.

נעלי VANS | מותג ב 2019

נעלי  VANSהמותג של נעלי ואנס, הגיע למקום השני בדירוג הנעליים האהובות ב-2018 ו-2019, ממקום כזה, הצליח להתמקם לו, להיות חלק נכבד בתחרויות אופנה בשנה זו 2019. עכשיו מובן מדוע הוא נכנס לעשיריה הראשונה בתחום הלבוש בארצות הברית.

קצת יותר מעשור, והמותג צמח מתופעה מקומית של נעל איכות וגם נראות מעולה. הם תופסות מקום קבוע בתחרויות אופנה בעולם. כל זה ממותג שהיה חי בדרום קליפורניה בלבד. משם הפך לחברת סניקרס הגלובלית. נכון להיום זה המותג הצומח והפורה ביותר של תאגיד האופנה VF.

נעלי adidas | מותג ב 2019

אדידס כמו חברת אדידס, חברה שאינה יודעת שובע בכל מה שקשור ללהיות ראשונים בכל דבר ודבר הקשור לאופנת ולאופנת נעליים בעיקר. אופנת נעלי ריצה אדידס יודעת להביא את השמות הכי גדולים בעולם הספורט ולמתג דרכם את אביזריהם השונים

הדוגמה של ליונל מסי, כמשווק וממתג של חברת אדידס, נותן את התשובה מדוע גם חשוב להשתמש בנעלי החברה ומותגיה על שחקנים עולמיים כמסי. לא סתם הכנסות החברה מרקיעות שחקים כל שנה מחדש.

כתוב/כתבי תגובה