נזר לכלה – להיות נסיכה ביום כלולתך

נזר לכלה – להיות נסיכה ביום כלולתך

רוב הנשים שתמיד חלמו על יום החתונה שלהן, מדמיינות את עצמן בשמלת כלה שתהפוך אותן לנסיכות ליום אחד. ולמרות העולם המתקדם שבו נשים הן גיבורות על כל יכולות: עדיין קיימת בתוך תוכנו פנטזיה שביום החתונה שלנו נהיה נסיכות מעודנות ומקושטות. לכן רבות בוחרות בנזר לכלה עבור הטוטאל לוק ליום החתונה, ראי דוגמא באתר https://theladybride.com

אם את רוצה להרגיש נסיכה קסומה ביום הכלולות שלך, כדאי שתכירי 3 עיצובי נזרים שהפכו כה טרנדיים בשנים האחרונות עבור כלות. הנה 3 נזרים לכלה שיתאימו לכל סוג שיער ומבנה פנים:

נזר כלה בוהו שיק

הסגנון הבוהמייני כבש לאחרונה לא מעט אנשים בעוד שמדובר בסגנון קסום, רומנטי היפסטרי במידה, ונסיכי. נזר לכלה מעוצב בסגנון זה משלב פרחי משי חרוזים ופרחים כסופים. את הקישוט היפיפה הזה אפשר להוסיף לכל תסרוקת, החל מעבור שיער פזור או אסוף כמו גם לקוקו או כנזר קדמי ואחורי. 

נזר עם קריסטלים סבורובסקי

מי שמתחנת בקרוב תרצה בוודאי להוסיף זוהר אל הטוטאל לוק שלה. נזר מינימליסטי שמשלב פרחים כסופים וחרוזי קריסטל מתאים לכל תסרוקת ומקנה מראה מלכותי וזוהר. 

נזר עם פרחי משי

אם תמיד חלמת שביום חתונתך תראי עדינה אך נוצצת, תכלי לשלב בתסרוקת שלך נזר שזור בפרחי משי שמכיל חרוזי פנינה. גם כאן אפשר לבחור חרוזים מבית סברובסקי וניתן למקם את הנזר הזה על כל תסרוקת, על שיער אסוף או פזור תוך קיבוע הנזר באמצעות סיכות שיער. ניתן כמובן להתאים גם סט עגילים תואם, ראי באתר זה.

אז אם את רוצה להוסיף טאצ' מלכותי לשמלת הכלה שלך, לתסרוקת לאיפור ולטוטאל לוק – תכלי לבחור כתר לראשך שידגיש את יופייך האצילי.

כתוב/כתבי תגובה