האומנות שבגלגול ג'וינט

האומנות שבגלגול ג'וינט

בקרב אנשים רבים עישון הפך להיות ממש דבר שבשגרה. צעירים רבים יושבים יחדיו ומגלגלים ג'וינטים וכך גם מבוגרים, ראו לדוגמה אביזרי עישון. על פניו נראה כי מדובר בפעולה פשוטה אך מבט עמוק יותר יראה לעם כי מדובר באומנות של ממש. כל מעשן צעיר וחדש יעיד כי ההתנסות הראשונית שלו בגלגול ג'וינט לא הייתה קלה אך ככל שמתנסים בכך יותר הדבר הופך לפשוט וקל ונעשה אף בצורה טובה יותר.

מה צריך על מנת לגלגל ג'וינט

אם גם עבורכם מדובר בפעמים הראשונות חשוב שתדעו צריכים על מנת לגלגל כמו שצריך:

  • נייר גלגול– ניירות גלגול ניתן למצוא בגדלים שונים ובסוגים שונים. הדבר החשוב ביותר עליו כדאי לשים את הדגש בבחירת הנייר הינה הדבק. מצד אחד חשוב מאוד שיהיה מדובר בדבק חזק אשר ידביק את קצה הנייר בצורה טובה ומצד שני חשוב לבדוק כי אין לו כל טעם לוואי בעת שאתם מעבירים את הלשון עליו. 
  • פילטר– תפקידו של הפילטר בג'וינט הינו ליצור צורה אשר תחזיק אותו מבלי להתפרק וכן יצור מרחק בין הקססה לבין השפתיים שלכם. פילטר מגיע באורכים שונים הנתונים לבחירתכם והם עשויים מנייר חזק במיוחד.
  • קססה– זהו החומר אשר מונח במרכז נייר הגלגול ואותו למעשה מעשנים. החומר מורכב ממריחואנה ולרוב גם טבק אשר מפוררים אותם ומערבבים אותם ביחד על מנת לעדן את הג'וינט. 

על מנת לגלגל בצורה הטובה ביותר הניחו את נייר הגלגול פתוח את הפילטר הצמידו לקצה העליון של הנייר במרכזו ולאחר מכן שפכו את החומר ורכזו אותו במרכז הנייר. הגלגול מתבצע מהאמצע לצדדים כך שהקצה העליון יכסה את החלק התחתון, עכשיו כל מה שנותר לכם הוא להדביק את הג'וינט, לסגור את קצהו ולעשן.

> קראו גם על מכשיר אידוי קנאביס!

כתוב/כתבי תגובה