מקלחונים לאמבטיה – עדיפים או שעדיף אמבטיה

אין כמו מקלחת מרגיעה לאחר יום עבודה ארוך ומתיש, אך היכן עדיף יותר להתקלח – מקלחון או אמבטיה? למרות שבשניהם ניתן לעשות מקלחת כיפית, ריחנית ומרגיעה במיוחד קיימים שלל הבדלים בין מקלחונים ואמבטיות ולכן רצוי להחליט איזו מקלחת עדיפה יותר כדי ליהנות מחוויית מקלחת נעימה. כיצד אם כך תוכלו להחליט ולבחור נכון? ריכזנו את המאפיינים של מקלחון לאמבטיה ואמבטיה סטנדרטית כדי לעשות מעט סדר בהחלטה.

מוזמנים להתרשם ממגוון מקלחונים: https://www.hippos.co.il/

מהם המאפיינים של מקלחונים לאמבטיה?

מקלחון הוא קיר זכוכית התוחם את שטח המקלחת בחדר הרחצה, כך שנוצרת הפרדה בחלל בין אזור הרחצה לבין האזור בו ניצבים הכיור והאסלה וכן אזורים אחרים הנמצאים בחדר הזה. הפרדה זו נועדה בעיקר כדי למנוע מעבר של מים זורמים בין הברז במקלחת לבין יתר האלמנטים המצויים בחלל, וכן כדי לאפשר מרחב תנועה נוח יותר במהלך הרחצה.

מהם המאפיינים של אמבטיה?

בשונה ממקלחון, אמבטיה היא מעין מכל מים גדול ומרווח בו ניתן לעמוד, לשבת או לשכב במהלך הרחצה. האמבטיה מאפשרת לטבול את כל הגוף במים במהלך הרחצה, ולכן היא דורשת חלל גדול מספיק בחדר הרחצה כדי להציב אחת כזו. ניתן לשלוט על כמות המים במהלך הרחצה באמצעות סתימת חור הניקוז של האמבטיה, וכך להימנע משימוש ממושך במים זורמים לצורך הרחצה.

אז מה עדיף יותר?

כפי שניתן לראות, ישנם הבדלים רבים בין מקלחונים לאמבטיה כאשר שיטת השימוש הינה ההבדל המרכזי ביניהם. לאלו שאוהבים להתפנק עם זמני רחצה ממושכים מומלץ להתקין אמבטיה בחדר הרחצה, ולאילו שמעדיפים מקלחת קצרה יחסית ושטח גדול יותר בחדר הרחצה כדאי להעדיף להתקין מקלחון.

Uncategorized כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ריחות פופולריים במפיצי ריח: מהם הריחות הפופולריים ביותר במפיצי הריח בשנת 2023?
ריחות פרחים: ריחות פרחוניים ממשיכים להיות בחירה פופולרית במפיצי ריח בשנת 2023. הארומה הנצחית והמרעננת...
קרא עוד »
יול 15, 2023
איך להפיק אירוע בסגנון ג'אז?
רוצים להפיק אירוע ייחודי ומרשים במיוחד? לא רוצים להסתפק אך ורק באירוע סטנדרטי וחדגוני הדומה לאירועים...
קרא עוד »
מרץ 04, 2021
מה זה שיש מסוג אוניקס
היתרון הגדול של שיש מסוג אוניקס הוא גוון הצבעים הייחודי, וזאת ביחס לסוגי השיש האחרים שקיימים. כך שאם...
קרא עוד »
נוב 02, 2020