כסא גלגלים צר – איך רוכשים כסא גלגלים בצורה נכונה

אחד המוצרים השכיחים ביותר לשימוש בקרב אנשים מבוגרים וצעירים, אחרי תאונות, מחלות, ניתוחים, פציעות או כל מקרה אחר שאיננו מאפשר להם להתנייד באופן עצמאי, הוא כסא גלגלים של PharmaShops. בעזרתו הם יכולים להתנייד בצורה חופשית. 

בכל מקום בו מציעים כסאות גלגלים למכירה, אפשר למצוא דגמים שונים, בחלק מהמקרים מדובר על כסא גלגלים רחב אשר מכיל פונקציות שונות, ולעומת זאת, אפשר למצוא גם כסא גלגלים צר ופשוט. מדובר על כסא סטנדרטי שכולל מושב, גלגלים, מקום להניח את כפות הרגליים ומעקה שמאפשר לסחוב ולהוביל את הכסא. 

שימוש בכסא גלגלים צר הוא מאוד מקובל, בין אם זה בבתי חולים, מרכזי שיקום וכן באופן פרטי, בקרב אנשים שנדרשים להשתמש בכסא מסוג זה. הסיבה היא, מדובר בכסא סטנדרטי ונוח לשימוש, הוא מיועד הרבה פעמים להעברה בין טיפולים וכן לשימוש בבית, מאחר והוא יותר פשוט לניוד וכן ניתן להרכיב ולאחסן אותו בצורה פשוטה, כולל בעת נסיעות ברכב. 

כיצד בוחרים כסא בצורה נכונה?

ראשית, יש לבחון עד כמה הוא פשוט ונגיש, עד כמה הוא זמין ונוח לשימוש. צריך לקחת בחשבון, מי שמשתמש בו, קרי יושב עליו וכן מי שאמור לנייד אותו, שניהם צריכים להרגיש נוח איתו. בפרט כמובן מי שאמור לשבת עליו, שכן סביר להניח שהוא ינייד אותו באופן עצמאי, רוב הזמן. 

שנית, יש לבחון עד כמה הכסא נוח להרכבה, נוח לאחסון, עד כמה אפשר להעביר אותו ממקום למקום בצורה נוחה ופשוטה, מבלי שיגרום אי נוחות בתהליך העבודה. בעזרת השימוש בכסא באופן רחב, אפשר להימנע ממגבלות שונות אשר עלולות לפגוע ביכולת של מי שאמור להשתמש בו, להתנייד בצורה חופשית ונוחה. 

Uncategorized כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
טיפולי בוטוקס – למה חשוב לבחור רק במקום מקצועי ובעל ניסיון?
תביעות רשלנות רפואית משום כמות לא תקינה של בוטוקס והזרקה לא מקצועית, אינן דבר חדש. במאמר זה נספק מידע...
קרא עוד »
אפר 28, 2022
מהן השיטות החדשניות לטיפול בפטריות בציפורניים
פטריות בציפורניים היא בעיה נפוצה ולעיתים קשה לטיפול. למרות שישנן שיטות מסורתיות רבות לטיפול בפטריות...
קרא עוד »
אפר 29, 2023
איך מלמדים ילדים לדחות סיפוקים?
כמבוגרים אתם ודאי מכירים את ההרגשה של לרצות משהו ממש אך להתאפק מלהשיג אותו כי זה לא הזמן המתאים או...
קרא עוד »
מאי 31, 2021