החברות המובילות ביותר לגיטרות קלאסיות

החברות המובילות ביותר לגיטרות קלאסיות

כאשר אתם ניגשים לבחור גיטרה קלאסית, אחד מהדברים החשובים ביותר זה להכיר את החברות המובילות אשר מייצרות גיטרות קלאסיות, ראו גיטרות למכירה בלינק. ככל שתכירו טוב יותר את החברות הקיימות בשוק, כך תוכלו לדעת איזה חברה תתאים לכם בצורה הטובה ביותר. לכל חברה יש את הקו המנחה שלה, וכמובן שלא נוכל לסקור לפניכם את כל החברות – לכן אנו נספר לכם מי הן שלושת החברות המובילות ביותר בעולם לייצור ולשיווק של גיטרות קלאסיות. אז רגע לפני שאתם רוכשים לעצמכם את הגיטרה הקלאסית הבאה, שווה לכם מאוד לקרוא את המאמר הבא שיסייע לכם מאוד.

מי הן החברות המובילות ביותר לגיטרות קלאסיות?

החברה הראשונה שנרצה לספר לכם עליה זוהי חברת Fender – פנדר. נכון להיום מדובר על אחת מהחברות המובילות בעולם לייצור של גיטרות, מגברים וכלי מיתר שונים ומגוונים. החברה הוקמה בשנת 1946 על ידי ליאו פנדר בפולרטון קליפורניה. שני הדגמים המוכרים ביותר של החברה נכון להיום הם: הפנדר סטרטוקסטר ופנדר טלקסטר. לא מעט גיטריסטים מפורסמים מנגנים על גיטרות תוצרת פנדר.

עוד חברה שבטח יצא לכם לשמוע עליה זוהי חברת גיבסון, שגם היא הפכה להיות לאורך השנים אחת מהחברות המובילות בעולם לגיטרות ולכל האביזרים הנלווים שלה, הקליקו למידע נוסף. מדובר על חברה וותיקה מאוד אשר נוסדה ב1894 על ידי אורוויל גיבסון במישיגן ארצות הברית. סוג הגיטרות הפופולאריות ביותר המיוצרות על ידי חברת גיבסון זה הגיטרות החשמליות הנהדרות של החברה שהפכו להיות נפוצות מאוד בעולם כולו – ולא מעט גיטריסטים מפורסמים רואים בחברה הזאת בתור חברת הדגל שלהם.

עד כה סיפרנו לכם על שתי חברות גיטרות אמריקאיות מפורסמות, וכעת הגיע הזמן לספר לכם על עוד חברת גיטרות מפורסמת – אך הפעם מדובר על חברה אשר נוסדה ביפן. חברת Ibanez – איבנז גם היא כיום אחת מהחברות המובילות בעולם לייצור של גיטרות וציוד נלווה. הגיטרות המפורסמות ביותר של החברה הן גיטרות אשר מיועדות לרוק ומטאל, לא מעט להקות רוק לוקחות את הגיטרות של החברה על מנת לנגן איתם.

כתוב/כתבי תגובה