קייטרינג חלבי כשר – המנות האהובות ביותר

קייטרינג חלבי כשר – המנות האהובות ביותר

הקייטרינג החלבי הוא קייטרינג מאוד טעים. הוא מציע הרבה מאוד מנות עם הרבה אפשרויות של גיוון. אם נבחן מקרוב את התפריט החלבי, נגלה כי הוא מכיל הרבה יותר אפשרויות ביחס לקייטרינג הבשרי. אם עד לפני שנים לא רבות ידענו כי בכל אירוע חייבים להגיש אוכל בשרי הרי שהיום כבר יודעים כי זה ממש לא חייב להיות כך. אנשים החלו להתחבר יותר לאוכל החלבי. הם יודעים ומבינים יותר בטעמים החלביים ומכירים בכך כי אכן מדובר באוכל איכותי וטעים מאוד.

במטבח החלבי ישנן מנות נוסטלגיות על בסיס המנות שהיו גם במטבחים של שנות הרעב בימי הצנע וכמובן שישנם גם הרבה מאוד חידושים שנולדים עם השים כאשר האפשרויות הן רבות יותר. חומרי גלם חדשים עולים על המדפים ואף מוצרי מזון שלא היו כשרים, נהנים היום מכשרות מהודרת ממש. כך שגם עבור שומרי הכשרות יש למטבח החלב הרבה מאוד מה להציע.

מהן המנות הכי אהובות במטח החלבי?

  • עוגות גבינה ושמנת – נדמה כי מבין המאכלים החלביים שתמצאו אצל הולי בייגל, לעוגות הגבינה או עוגות השמנת יש הכי הרבה רייטינג. אין מי שמתנגד לכוס קפה לצד עוגת גבינה עשירה ומלאת טעם. יש אינספור מתכונים לעוגות גבינה מסוגים שונים. אם אלו על בסיס עוגיות ואם הן על בסיס של בצקים מסוגים שונים. כולם יכולים להשתתף בחגיגה. ז יכול להיות בצק פריך וזה גם יכול להיות בצק שמרים. גם בצק רבוך הולך מקסים עם מילויי הגבינה ואפילו לחמניות או בריוש מסתדרים ומשתלבים נפלא עם מאפי הגבינות.
  • מוקרמים – אוכל מוקרם הוא אוכל מנחם. הוא תמיד מתקבל בברכה בכל סוג של ארוחה. אם זה מרק מוקרם ואם אלו תפוחי אמה מוקרמים. שלא לדבר על פסטה מוקרמת. הכול מבוקש והכול מיוחד וטעים.
  • מאפים מלוחים – פיצה, פוקצ'ה, קישים, פשטידות. כל אלו כאשר הם עם רכיבים חלביים הופכים למאנות מפנקות וטעימות באופן מיוחד. המאכלים הללו זוכים ליחסי ציבור מעולים כאשר גם השמרנים וגם מי שמחפש חידושים קולינריים אוהבים את האוכל הזה .

עוד פרטים על הקייטרינג החלבי הכשר שלנו תמצאו בלחיצה על הקישור

כתוב/כתבי תגובה