איך להתאים תנור שחור מט למטבח שלכם?

אנחנו צריכים לחשוב על תנור כעל משהו שאפשר להשתמש בו במטבח. ניתן להשתמש בו לבישול אוכל, לחמם מים ואפילו להדליק אש. יש לו גם צרכים משלו כמו חום ונוחות. אלו הצרכים של הכיריים. זו הסיבה שבגללה חשוב לחשוב על הדברים האלה. הדבר הראשון שאתה צריך לחשוב עליו לגבי כיריים הוא העיצובים שלו. יש הרבה עיצובים שונים אבל כולם מגיעים עם יתרונות משלהם. תצטרך גם לשקול כמה מקום יידרש לתנור שלך או לגודל שלו, כמו גם את המשקל שלהם, עלות הגז שלהם ועוד. בישול עם תנור תלוי במספר גורמים המקלים על הוויכוח והדיונים. יש אנשים שמאמינים שתנור צריך להיות דרך טובה לבישול אוכל בעוד שאחרים חושבים שהם צריכים כיריים כדי להשתמש באש ולחמם אוכל. 

איך נתאים את התנור למטבח שלנו?

גודל – ודאו שגודל התנור מתאים לאזור המיועד לו במטבח שלכם. נכון שרוב התנורים הינם בגודל סטנדרטי אולם לא כולם כאלה.

סוג התנור – יש תנורים מסוגים שונים: תנור בילדאין, תנור משולב, תנור עם כיריים חשמליים או כיריים גז. בדקו מה מתאים לכם ביותר.

פונקציות שונות – במידה ובחרתם בתנור עם כיריים חשמליים בדקו את אופציות הפעלה ושהן לא מסובכות לכם, מספקות לכם את הצרכים שלכם ועוד. כמו כן אתם רוצים לבדוק את אופציות האפייה שלכם בתנור גם כן.

סוג הכפתורים – יש תנור עם כפתורים דיגיטליים ויש כפתורים מכניים. בדקו מה הכי נוח לכם.

צבע – תנור שחור מט למשל יכול להיות תנור נהדר המתאים למטבחים מודרניים, אולם תצטרכו לעצב את המטבח שלכם בהתאם כדי להתאים אותו לצבעים אלה. כך למשל שיש בצבעים תואמים, ארונות מטבח, תאורה שתחמיא לו ועוד. למידע אודות סט תנור משולב מיקרו