מכורים לאקטואליה? איך הכי כדאי לכם להתעדכן?

מכורים לאקטואליה? איך הכי כדאי לכם להתעדכן?

מי שמכור לאקטואליה, ואוהב להישאר מעודכן 24/7, וודאי מתקשה לעשות זאת לצד לוח הזמנים הצפוף הכולל עבודה, בילויים, זמן אישי וטיפול בילדים. איך בכל זאת ניתן להישאר מעודכנים באופן תמידי? הנה כמה טיפים ורעיונות:

עדכונים ברשת

חיי היום יום עשויים להיות עמוסים למדי, כך שמלבד שעות הערב, לא קל למצוא זמן להתעדכן בכל החדשות, ויחד עם זה, טוב לדעת שניתן להיכנס לרשת לאתרי חדשות כמו כיפה, YNET וכו', ולקרוא דיווחים שוטפים ואייטמים קצרים. תוכלו לקרוא את הידיעות והמבזקים כשאתם יוצאים להפסקת הצהריים, כשאתם ממתינים לתורכם במכונת הקפה או כשאתם יוצאים לעשן מחוץ למשרד.

פושים

חייבים להיות הראשונים שיודעים מה מתרחש? בלא מעט אפליקציות חדשותיות ישנה אפשרות לקבלת פושים, כלומר מעין הודעה שנשלחת בדחיפה לטלפונים הסלולאריים של המשתמשים ומציגה הודעה קצרה עם העדכון החדש. לעיתים זה עשוי להפריע לסדר היום שלכם, ולכן יש לקחת זאת בחשבון לפני שנרשמים לשירות.

צפייה בחדשות מידי ערב

דרך מצוינת לסיים את היום כשאתם מעודכנים בכל הפרשות החדשותיות השונות, היא כמובן באמצעות צפייה בחדשות. בין אם תבחרו לעשות זאת דרך ערוץ כאן11, ערוץ 10, חדשות 12 או חדשות ערוץ 13, אין ספק שתוכלו להשלים פערים ממהלך היום ולהכיר את שלל ההתפתחויות החדשותיות שהתרחשו ביממה האחרונה.

קריאת עיתונים

נוהגים לנסוע ברכבת מידי יום? ובכן עיתוני "ידיעות אחרונות", "מעריב" וגם "ישראל היום", מחולקים בחינם בתחנות הרכבת, ובייחוד בשעות המוקדמות של הבוקר. לפני העלייה לרכבת, קחו לכם גיליון מכל עיתון, כך תוכלו לקרוא ולהתעדכן וגם להעביר את הנסיעה על הצד הטוב ביותר.

אם אינכם נוטים לנסוע ברכבת, מוטב שתשקלו לרכוש מנוי לעיתון, כך תקבלו ישירות לביתכם עיתון חדש מידי בוקר, ותוכלו להישאר מעודכנים עוד לפני שיצאתם מהבית.

יש לא מעט דרכים להישאר מעודכנים בהתרחשויות השונות במדינה, כך שבהחלט תוכלו לבחור את הדרך האידיאלית ביותר בעבורכם, בין אם זה באמצעות הרשת, דרך עיתוני נייר, על ידי קריאת פושים או בצפייה בחדשות. בקיאות בנושאים אקטואליים חשובה במיוחד, ובייחוד בתקופה זו כשאנחנו עומדים לפני בחירות חוזרות במדינה.

כתוב/כתבי תגובה