האם שכר זה הכי חשוב לעובד?

האם שכר זה הכי חשוב לעובד?

אין ספק כי כל עסק תלוי קודם כל בעובדים שלו. ככל שהעובדים יהיו יותר טובים כך העסק שלנו ישגשג יותר ויגיע אל הישגים גדולים יותר וזהו משהו שאנו חייבים לתת עליו את הדעת. אם העסק שלנו יתקשה להתנהל וייקלע לקשיים אנו נהיה בבעיה חמורה ביותר והדבר קשור באופן הדוק אל העובדים שעובדים אצלנו בעסק. על רקע זה אנו חייבים לציין כי כל מנהל צריך לקחת בחשבון כי עליו להעסיק את העובדים הטובים ביותר וזה אומר פעמים רבות כי אנו צריכים לתת לעובדים הרבה יותר מאשר רק שכר מתאים. עליכם להבין כי שכר הוא דבר מרכזי ביותר בכל עסק ויש לו השפעה אדירה על הפעילות של העובדים. אך, ואת זאת אתם חייבים להפנים, עובדים רבים מוטרדים גם מהתנאים הנלווים של העסק וזה אומר פעמים רבות כי אנו צריכים לשים לב טוב טוב לשאלה האם יש לנו מועדון צרכנות בעסק. 

האם העלות של מועדון צרכנות היא גבוהה?

עליכם לדעת כי מועדוני צרכנות כמו מועדוני לקוחות הוא דרך נהדרת לשדרג את העסק שלכם ולתת לעובדים שלכם תנאים אשר הם לא חלמו עליהם אפילו. יש מנהלים אשר מוטרדים כי העלות של מועדון לקוחות תהיה גבוהה ולכן הם חושבים כי עדיף בהרבה לבחור באופציות אחרות לשדרג את העובדים שלהם. אך האמת היא שכל מי שצולל את הנתונים יודע כי העלות של מועדון לקוחות היא ממש לא גבוהה וכי אנו לא צריכים להיות מוטרדים מכך יתר על המידה. עליכם לדעת כי כיום העלות של ניהול מועדון הלקוחות היא מאוד נמוכה באופן יחסי וזהו משהו שאתם חייבים לתת עליו את הדעת.

מדוע כדאי להצטרף למועדון לקוחות גדול?

עוד נקודה שכדאי לכם לקחת בחשבון היא שלא כדאי לכם להצטרף לסתם מועדון לקוחות אלא רק למועדון לקוחות גדול. עליכם להבין כי הגודל משחק תפקיד מכיוון שמועדון גדול מקבל הנחות גדולות יותר וזהו דבר שאתם חייבים לתת עליו את הדעת אם אתם רוצים לפעול כמו שצריך ולאורך זמן בצורה חכמה וטובה.

כתוב/כתבי תגובה