איך להכיר בנות

איך להכיר בנות

אחד מהדברים היותר מסובכים וקשים לבנים, לפחות בשלבים הראשונים לחייהם, היא הדרך שלהם להגיע לליבה של הבחורה שהם כל כך רוצים. במאמר זה ננסה להסביר איך לעשות את זה בדרך הכי רומנטית שיש.

איך להכיר בנות

הרחיבו את האופקים שלכם. אל תישאבו לחשוב, שאתם יכולים למצוא בנות כשאתם בחוץ במסיבה או בבר או בפאב. אתם אף פעם לא יודעים איפה ומתי אתם יכולים לפגוש בחורה, כזו שתהיה פתוחה לחיים איתכם, אם תשחקו נכון בקלפים שלכם. 

האמירה "יש הרבה דגים בים" משקפת עובדה זו. אם אתם רוצים למצוא בחורה להיכרות, תשאירו את העיניים פקוחות בכל מקום שאתם הולכים: בעבודה, בבתי קפה, ברחוב, כמעט בכל מקום ציבורי.

להכיר בחורה במקום הכי לא שגרתי

רוב האנשים לא הולכים למכולת או לבנק מכיוון שהם מקווים להכיר בנות שם או למצוא בהם רומנטיקה, וזו הסיבה שהחוכמה המקובלת מציעה בצדק שבר ותסכול.

מועדונים ומסיבות הם המקומות הטובים ביותר לפגישה עם תאריכים פוטנציאליים. אל תצפו לתגובה טובה אם תנסו לאסוף בנות במקומות שהם צריכים ללכת מכיוון שהחיים דורשים זאת.

איפה למצוא את האחת שלי?

שקלו שווקים תחת כיפת השמיים, בתי קפה ומקומות אחרים שאנשים הולכים אליהם, כי הם רוצים להיות בחוץ. סביר להניח שבנות במקומות כאלה יהיו לפחות פתוחות יותר לפגוש אנשים חדשים, מכיוון שהן אינן בעלות עסק חשוב.

רגע לפני שאתם אוספים מישהי אליכם הביתה, בצעו "מבחן טבעת". מה זה אומר? האם הבחורה עונדת טבעת או טבעת משובצת יהלומים על אחת מהאצבעות שלה (או שניהם?) אם כן, סביר להניח שהיא נשואה (יד שמאל) או מאורסת להינשא (יד ימין). כבדו את זה והמשיכו הלאה. בהצלחה.

>קראו גם איך להצליח בדייטינג בלינק הזה

כתוב/כתבי תגובה