איפה כדאי לרכוש דירה להשקעה?

איפה כדאי לרכוש דירה להשקעה?

מי מאיתנו לא רוצה יציבות וביטחון כלכלי בחיים? אנחנו מוכנים להשקיע מאמץ רב כדי להיות בטוחים מבחינה כלכלית ובשביל לוודא שהמשפחה שלנו תמיד מקבלת את כל מה שהיא צריכה ובגלל זה כולנו מנסים להתמיד במקומות העבודה ולבחור במקומות כאלו עם אופק לקריירה ענפה וארוכת שנים. לצד זאת, יש מי שגם מחפש אפיקי השקעה שונים, ובעבור מי שלא מבין יותר מדי בהשקעות, האפשרות של רכישת דירה להשקעה היא בהחלט אופציה לא רעה. אם גם אתם שוקלים לעשות את הצעד הזה ולא יודעים כל כך מאיפה להתחיל, הנה כמה רעיונות איפה כדאי לרכוש דירות להשקעה.

תל אביב

העיר ללא ההפסקה היא גם כזו שלא מפסיקה לעולם להיות אטרקטיבית מבחינה נדל"נית ומי שירכוש דירה בתל אביב עשוי בהחלט לקטוף את הפירות בהקדם. אמנם מדובר באזור לא זול בכלל, אך אפשר למצוא דירות לקנייה בתל אביב במחירים סבירים אם רק יודעים לחפש כראוי. מומלץ בהחלט להיעזר בקבוצות השונות בפייסבוק ולהתייעץ עם משרדי תיווך מנוסים באזור.

פריפריה

מי שמחפש השקעה במחיר זול יחסית שעשויה להניב לא מעט בשנים הבאות, בהחלט יכול לשקול רכישה של דירות באזורים פריפריאליים. כך למשל משקיעים רבים רוכשים דירות גדולות בבאר שבע, משפצים ומחלקים אותן ומשכירים אותן לסטודנטים הרבים שמגיעים מדי שנה ללמוד בעיר. מדובר בהחלט באפיק השקעה מצוין ואפשר לעשות זאת במקומות אחרים בפריפריה כמו שדרות למשל, קריית שמונה ועוד.

אולי בכלל חו"ל?

עוד אפשרות בה בוחרים לא מעט ישראלים בשנים האחרונות היא רכישה של דירות להשקעה בחו"ל. ישנן מדינות רבות בהן מחירים הנדל"ן הם נמוכים יחסית והתשואה הצפויה היא גבוהה בהחלט.

בכל מקרה שימו לב כי מומלץ קודם כל לבחון את האפשרויות העומדות בפניכם לעומק לפני שאתם מבצעים רכישה. נדל"ן הוא אמנם תחום השקעה בטוח יחסית, אך גם כאן חוסר ידע, שאננות וחיפזון עשויים להביא להפסדים גדולים או לכל הפחות להתברר כהשקעה לא חכמה. היוועצו תמיד בגורמים מקצועיים. שיהיה בהצלחה! 

כתוב/כתבי תגובה