איך להתאים את שמלת החוף לבגד הים שלך?

איך להתאים את שמלת החוף לבגד הים שלך?

כשהולכים אל הים או אל הבריכה ניתן ללבוש מכנס קצר וגופיה או שמלה פשוטה. הבחירה המועדפת על נשים שהולכות לאחד משני אלה היא לבישה של בגד ייעודי אשר מוגדר בתור בגד חוף. המבחר של הבגדים הללו הוא יחסית נוח, אבל מה שצריכים לבחון טרם הרכישה של בגד חוף מסוג שמלה הוא דרך שני פרמטרים עיקריים שלאחר שנבדקים היטב מביאים אל לבישה נוחה ומחמיאה של שמלת חוף שהיא בגדר של פריט חובה במהלך כל הקיץ החם. איך יודעים מה לבחור? קוראי את המאמר הזה.

לפי דגם בגד הים

לא כל אחת בוחרת לעצמה את בגד הים שדומה אל בגד הים של האחרת. ההבדלים נובעים מהסיבה הפשוטה שמראה כי יש ייצור מוגבר של דגמים שמגיעים עם כל מיני סוגים של קשירה עליונה לעומת כאלה שמגיעים עם כל מיני סוגים של חלקים תחתונים. דבר זה אומר כי ההתאמה של בגד הים צריכה להיות טובה במקרה שבו רוצים ללבוש מעל בגד חוף, וכאן זה מאוד כדאי לחשוב היטב לגבי בגד החוף שאותו מתכננים לקנות כדי שיהיה אפשר להשתמש בו עבור כמה סוגי בגדי ים ולא רק עבור הדגם שעכשיו רוצים לקנות. לכן, זה חשוב כי השמלה תהיה כזו שמגיעה עם צבע אחיד, ורצוי שתהיה כזו שמגיעה עם גוון שיתאים לצבעים שאותם נוטים לרכוש עבור כל הבדים.

הדגם של השמלה לחוף

מורנה בגדי ים מספרים כי הדגמים של שמלות החוף בדרך כלל די דומים האחד לשני. הם בדרך כלל כוללים בדים דקים שאינם הדוקים על הגוף, ונוטים לייצר את אלה עם גוונים אחידים שמתאימים לכמה שיותר דגמי בגדי ים צבעוניים. אולם, אם אוהבים לרכוש בגדי ים שלא בדוגמאות צבעוניות אלא מעדיפים בגד ים שמגיע בגוון אחיד כמו שחור או לבן, זה בהחלט עדיף לשנות את הגוון של שמלת החוף אל משהו שייתן הרבה יותר עניין. הדגם הזה צריך להיות כזה שנלבש בצורה נוחה מעל בגד הים, ולכן יש לבחור שמלה הדוקה או רפויה לפי העיצוב של בגד הים.

מצאי עכשיו את השמלה שלך מתוך מגוון שמלות חוף באתר מורנה מעצבים!

כתוב/כתבי תגובה