כמה עולה שיזוף מקצועי?

כמה עולה שיזוף מקצועי?

מתחתנת בקרוב ומעוניינת להשיג מראה עור שזוף ומושלם? למרות המחיר הגבוה, וכדי להשיג את מבוקשך, החלטת לגשת אל מכון שיזוף מקצועי, המציע מיטת שיזוף מקצועית שמבטיחה לך גוון שזוף ומושך שיתאים באופן מושלם לצבע השמלה שלך. רגע לפני שתקבעי תור למכון השיזוף, כדאי שתדעי את הסכנות הטמונות בשיזוף באמצעות מכונות שיזוף ואת היתרונות של שמן קוקוס לשיזוף.

שיזוף באמצעות מכונות ייעודיות

מכונים רבים בארץ ובעולם מציעים את האפשרות להשגת עור שזוף ויפה, גם בחודשי החורף כשאין שמש בשמיים, באמצעות מיטות שיזוף מיוחדות הפועלות על ידי מכונות ייעודיות לכך. שיזוף מסוג זה הינו מקצועי ומתנהל על פי נהלים ותקנות, אך למרות זאת יש לקחת בחשבון כי תהליך השיזוף שמתבצע במכונים הינו זהה לשיזוף טבעי בשמש.

כתוצאה מכך העור מקבל גוון שזוף, אך מצד שני הוא חשוף לסכנות ובעיות עור מהותיות העלולות להתרחש כתוצאה מחשיפה לקרני האולטרה סגול. בנוסף לנזק הבריאותי, מדובר על הליך יקר שיכול להגיע לכמה מאות שקלים בין אם מדובר על שיזוף בהתזה או באמצעות מיטת שיזוף.

מהן החסרונות של שיזוף מקצועי?

המושג שיזוף מקצועי נשמע אולי איכותי, אך יש לזכור כי מדובר על תהליך מסוכן ויקר ולכן אינו מומלץ על פי מחקרים בריאותיים שנעשו בנושא. החשיפה לקרני אולטרה סגול עלולה לגרום לנזק מתמשך לעור, וכך לפגיעה במראה, בחיוניות ובבריאות של עור הפנים והגוף.

כיצד ניתן להשיג שיזוף מקצועי מבלי לקרוע את הכיס?

כיום ניתן למצוא פתרון נהדר לשיזוף מושלם שנראה מקצועי, מבלי להזיק לעור ולהוציא כסף רב על טיפולים. מוצרי השיזוף של באלי בודי יעניקו את המענה המתאים לכל מי שמעוניין להשיג מראה עור שזוף במהירות, בקלות וללא צורך בחשיפה לשמש.

כתוב/כתבי תגובה