חדרי בריחה לילדים – לאיזה גילאים מתאים?

זה קורה לעיתים קרובות למדי, אנחנו מחפשים רעיון לפעילות לילדים. אנו מעוניינים לחדש ולגוון, לספק חוויה מקורית שתיהנה אותם באמת. בשנים האחרונות הכרנו כולנו את חדרי הבריחה. אמנם תחילה הם יועדו למבוגרים בלבד והצריכו מחשבה רבה ואתגרו את המוח. אבל התחום הולך ומתפתח והוא מציע כיום שפע של חדרי בריחה ברמות שונות. ואף חדרי בריחה לילדים בראשון לציון מאתגרים במיוחד

הנאה אינטלקטואלית

מרבית האטרקציות מציעות הנאות פיסיות; אוכל טעים, תחושות משכרות, ריענון פיסי ועוד. החידוש של חדרי הבריחה הוא שניתן לספק לעצמנו הנאה אינטלקטואלית מדהימה אשר מענגת ומשחררת מאוד. חדרי הבריחה מכניסים את המבקרים לתוך מצב מסוים, ובו עליהם לתפקד כגיבורי הסיפור. תמיד מוצב בפניהם אתגר משמעותי שעליהם לעמוד בו ולפצח אותו. פעמים הם נכנסים לתוך אנייה שעושה את דרכה בלב ים, פעמים הם נשאבים אחורה במכונת הזמן ותמיד צריכים להתמודד עם רמזים וזמן קצוב.

האם זה מתאים לילדים?

יש חדרי בריחה ברמות שונות. חדרי בריחה שמציבים את המבקרים באתגר מורכב אשר דורש חשיבה רבה ומשכל של מבוגר. אבל כדי לאפשר גם לילדים ליהנות בחדרי בריחה יש כיום גם חדרי בריחה לילדים, בדקו את חדר הבריחה שרלוקד הולמס בראשון לציון. שימו לב כי גם חדרי בריחה אלו לא מתאימים לפעוטות ממש. כי ככלות הכול האתגר הוא לאתר רמזים ולפצח אותם כדי לפתור את התעלומה. מסתבר שכדי להצליח לפתור את התעלומה של חדר הבריחה לילדים על הילדים להיות לפחות בגיל 7. בגיל זה הם יכולים לקרוא ולנתח נתונים ואף להסיק מסקנות. אך ילדים בגיל 10 ואף יותר יצליחו להתמודד טוב יותר עם האתגר ולפצח את החידה על הצד הטוב ביותר.

ילדים שהאטרקציה הזו מתאימה להם

חדר בריחה זו אטרקציה שלא מתאימה לכל ילד. במידה ומדובר על ילדים שאוהבים חידות ונהנים לפצח רמזים, ילדים שעבורם הנאה היא לא רק עניין פיסי, יוכלו להפיק הנאה מרובה מחדר בריחה. הם ישמחו על ההזדמנות ליהנות מפעילות כזו ולחוש את האתגר ואת הקושי שהחדר מציב בפניהם. הם כמובן יהיו מלאי סיפוק במידה והם יצליחו לפצח את האתגר.

Uncategorized כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הקרקס של היום והקרקס של פעם – מה אסור היום לקיים בקרקס?
בשנים האחרונות חלו לא מעט שינויים בקרקסים השוהים בכל רחבי העולם. אם עד לפני מספר שנים התרגלנו לראות...
קרא עוד »
יול 16, 2020
התחלתם לרוץ? למה חשוב להשתמש בנעליים שמיועדות לריצה?
ריצה היא צורת פעילות גופנית נפוצה שיכולה להיעשות על ידי כל אחד. זוהי צורת פעילות גופנית בעלת השפעה...
קרא עוד »
מאי 22, 2023
לאיזה גילאים מתאים קורס שחיה לילדים?
לאיזה גילאים מתאים קורס שחיה לילדים?  חשוב ללמד את הילדים שחייה, מפני שילד קטן שנמצא במים, ומכיר...
קרא עוד »
פבר 09, 2021