פארק בבלי – מה כדאי לדעת?

פארק בבלי – מה כדאי לדעת?

תל אביב היא אחת הערים האטרקטיביות ביותר בארץ, עיר שיש בה הכל, רבים היו רוצים לרכוש דירה בעיר, והיכן הכי כדאי? היכן לא תסבלו מהמולה ועיר וצפיפות? כאן נכתוב על נושא זה: פארק בבלי – מה כדאי לדעת?

פרויקט מגורים מדהים

פרויקט פארק בבלי מתאים לכל מי שרוצה לגור בתוך תל אביב, אולם באזור שקט, שכונה שהיא ריאה ירוקה, ועם זאת נמצאת בסמוך לכל מה שאתם צריכים, כמו מרכזי קניות, שטחים מסחריים ועוד. הכל נמצא בשכונה.

מידע על המגדלים

בכל בניין אותו בנו במסגרת פארק בבלי, יש חדר כושר עצום ממדים, בריכה חצי אולימפית, שטחי משחק לילדים, לובי מרשים בו השכנים יכולים להיפגש אחד עם השני.

בנוסף, מדובר בדירות גדולות מאוד, ניתן למצוא דירה של שלושה וחצי חדרים המשתרעת על שטח של 150 מטר מרובע, בהחלט מפתיע.

גם להשקעה

אם אתם משקיעים בנדל"ן, זהו המקום לרכוש דירה. תוכלו להשכיר אותה ולהרוויח מידי חודש סכום כסף לא מבוטל, ואולי מאוחר יותר כשיגיע הזמן המתאים, למכור אותה וברווח גדול, שכן מחירי הדירות בארץ רק נמצאים כל העת במגמת עלייה.

איכות חיים שאין שניה לה

פרויקט פארק בבלי מציע לקונים איכות חיים שאין שני לה. האורבאני האפור משתלב היטב עם שטחים ירוקים. מכל דירה ניתן לצפות על הפארק המדהים של השכונה, מה שגם משרה אווירה נעימה, ולא רק, אלא תוכלו לצפות אל חופי הים של תל אביב.

פרטים נוספים שכדאי לדעת

בפרויקט פארק בבלי מקימים שישה מגדלים ל1,100  יחידות דיור. מדובר בארבעה מגדלים בני 44 קומות. יותר מאוחר תוכלו לרכוש דירה גם בשלב השני של הפרויקט, בכל מגדל 34 קומות.

כתוב/כתבי תגובה