דגשים שחשוב לבדוק עם יועצי משכנתאות

תחום המשכנתאות הוא תחום רחב ידיים. בדרך כלל המשכנתא תהיה ההלוואה הגדולה ביותר שתיקחו בחייכם וכיאה להלוואה מסוג זה אתם בוודאי לא רוצים להקל בה ראש, וודאי שלא להסתמך רק על מאגר תמונות בתחום. משום כך מומלץ להתייעץ עם יועץ משכנתאות מקצועי ומנוסה שיעזור לכם לבנות את תמהיל המשכנתא המומלץ ביותר עבורכם, בהתאם למצבכם הכלכלי, למצב כלכלי עתידי צפוי, לסכום החודשי שאתם יכולים לשלם ועוד. יועצים טובים גם בעלי קשרים טובים בבנקים ולכן מלווים את לקוחותיהם ויכולים לסייע ללקוח לקבל את הריביות הטובות ביותר בהתאם לסכום המשכנתא הנדרש וההון האישי של הלקוח.

מה חשוב לבדוק כשבוחרים יועצי משכנתאות ללקיחת משכנתא?

  • ניסיון – חשוב לבדוק את הניסיון וההכשרה המקצועית של היועץ שמדבר מולכם. האם מדובר במישהו עם הכשרה מקצועית בתחום הפיננסים? יש הבדל בין יועץ משכנתאות שהרגע סיים קורס של כמה שבועות או חודשים בלימוד נושא הייעוץ/המשכנתאות/הפיננסיים לבין אדם שעבד המון שנים בתחום וכעת יוצא לדרך עצמאית כיועץ.
  • המלצות – חשוב לבדוק המלצות דרך בלוגים פיננסיים על כל איש מקצוע שעובדים אתו וכמובן גם על יועצי משכנתאות. המלצות מלקוחות עבר שיציגו לכם כיצד אותו יועץ עזר להם וכיצד הוא יכול לעזור לכם ועד כמה נעים ומקצועי השירות שלו.
  • קשרים – חברת ייעוץ חיצונית המביאה הרבה לקוחות טובים לבנקים שגם עומדים בתשלומים ובסך הכול הבנק מרוצה מהלקוחות שהחברה מפנה אליהם, יזכה את החברה בנקודות זכות. אלה יוכלו לעמוד לרשות החברה כאשר הוא תייצג לקוח מול הבנק בניסיון להשיג עבורו תנאים טובים יותר למשכנתא שלו. 

לסיכום; חשוב לבחור ביועצי משכנתאות מקצועיים ומנוסים, עדיפות לאנשים המגיעים מהתחום ובעלי ניסיון בתחום הפיננסיים, ולא רק כאלו שמעלים תמונות יפות לאתרים או לפרופילים שלהם ברשתות החברתיות. כמו כן כדאי לשמוע המלצות ואף לבדוק את כמות הלקוחות הטובים שהופנו דרך החברה אל הבנקים השונים מה שעשוי להצביע על המוניטין של חברת הייעוץ מול הבנקים והאפשרות שלהם לעזור לכם להשיג תנאים טובים יותר במסגרת המשכנתא שלכם.

Uncategorized כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ציפוי חלונות לרכב – יתרונות מול שיטות אחרות
הרכב הפרטי שלכם צריך להיות נוח ומותאם לציפיות שלכם. שאם לא כן – אתם עלולים לחוש שלא בנוח בנסיעות,...
קרא עוד »
ינו 17, 2021
לימודי פסנתר אונליין, איך זה אפשרי?
זה רעיון טוב ליצור שיעורי פסנתר מקוונים משלך. זה יהיה הרבה יותר נוח עבורך מכיוון שאתה יכול לבחור את...
קרא עוד »
פבר 15, 2023
לימודי עבודה סוציאלית: מקצוע עם משמעות
ישנם צעירים וצעירות שמחפשים מקצוע בו ניתן ליהנות מתגמול יומיומי מעצם העשייה, מעצם התרומה שנותנים...
קרא עוד »
אוג 20, 2020