אטרקציות באילת – בטוח שאתם לא מכירים הכל

אטרקציות באילת – בטוח שאתם לא מכירים הכל

טיול לאילת זה דבר שכמעט כל משפחה מבצעת מידי קיץ בחופש הגדול, עם נסיעה ארוכה או טיסה לפי מה שכל אחד מעדיף בתור דרך ההגעה לשם. כאשר מגיעים אל העיר אילת, הדבר הראשון הוא הכניסה אל החדר, ולאחר שמתמקמים בצורה נוחה מחפשים מה לעשות בעיר הנופש החמה. בין חוף הים לשופינג יש הרבה מאוד אטרקציות באילת לילדים ומבוגרים שישראלים רבים לא מכירים בכלל, וכעת זה הזמן להיכנס אל אחת מאלה שיעבירו בצורה יותר נעימה את החופשה המשפחתית לכולם.

לייזר טאג

משחקי לייזר הם דרך נהדרת להרים את רמת האדרנלין עם אטרקציה שלא רק שהיא לא משעממת, אלא כזו שתעביר בצורה קלילה ומהירה שעה עם כולם. זה מתאים במיוחד עבור קבוצה גדולה של חברים ו/או בני משפחה כי ניתן להכיל במשחק עד 20 משתתפים בו זמנית. הקרבות הן בחלוקה לשתי קבוצות ויש גם מטרות שונות בזירה עצמה שבה צריכים לפגוע עם רובי הלייזר המהנים.

קולנוע 7 מימדים

כולם הולכים אל סרטי קולנוע של תלת מימד, אבל אף אחד לא הולך כבדרך קבע אל הצגה של סרט בשבעה מימדים. זה לא דבר שמתרחש בקולנוע בסביבת המגורים, אלא אם גרים באילת. הסרטים הם אינם ארוכים, אבל החוויה היא כזו אשר מתעכבת על כל חוש אפשרי אצל בני האדם שיושבים שם. זו חוויה משעשעת לילדים ולהורים כאחד.

חדר אשליות

המוח הוא דבר מבריק, וכניסה אל חדר אשליות גם כחלק מטיול שנתי באילת ממחישה את זה בצורה הכי טובה שאפשר.  נכנסים אל חדרים אשר מעוצבים בצורה שיוצרת אשליה אופטית, והאשליה הזו מגדילה ומקטינה אנשים ועצמים כמו קסם מאוד מוצלח. זה מקום שבו ההורים הופכים להיות גמדים והילדים הופכים להיות יותר גדולים מן ההורים שלהם.

סימולטור כדורגל

אם הילדים ממש אוהבים כדורגל, אז למה לקחת אותם אל אטרקציה שהם לא יתחברו אליה? כניסה אל סימולטור כדורגל תעניק להם את ההזדמנות להבקיע כמה שיותר שערים, ולהוכיח לכולם עד כמה הם מוכשרים אחת ולתמיד. המתחם בנוי בצורה של מגרש כדורגל והשוער האוטומטי מנסה לעצור כל סוג של הבקעת גול לשם.

כתוב/כתבי תגובה