פארק בבלי – מה כדאי לדעת?

יש פרויקטים של בנייה שצריך להכיר אותם היטב, כדי להבין מהם היתרונות הבולטים והמשמעותיים שהופכים את המקום לכדאי, מושך ומתאים גם לכם. פארק בבלי הוא אחד מהם. פרויקט מדהים שממוקם בעיר תל אביב, במרכז הארץ קרוב ונגיש לכל מקום. מצד שני הפרויקט הזה מציע לתושבים מגורים באזור ייחודי מכל בחינה שהיא. הנופים והקרבה לטבע, המרחק משאון הכבישים והעשן, האפשרות להתחבר לטבע ולנופים במרחק נגיעה ועוד. אין זאת כי אם שילוב מיוחד שאין למצוא כמותו במקומות אחרים בארץ. לא פלא איפה, שרבים הם המתעניינים בפרויקט ושוקלים לרכוש שם נכס לעצמם.

רכישת נכס למגורים או להשקעה

בגין המיוחדות של פארק בבלי יש לא מעט אנשים ששוקלים לרכוש במקום נכס לצרכי עצמם – למטרת מגורים. אך יש גם אחרים שלא רואים את עצמם עוברים דירה ועוזבים את מרחב המחיה המוכר והקבוע שלהם. אך לנוכח ההזדמנות שמציע הפרויקט המיוחד הזה, הם בוחרים לרכוש נכס במתחם. הנכס יהיה שלהם ורשום על שמם, אם כי הוא יועמד להשכרה למגורים למישהו שמחפש לשכור נכס בפרויקט. כך המשקיע ממנף את ההון שלו, מחזיק ברשותו נכס באזור אסטרטגי ושווה במיוחד, ועתיד ליהנות מעלייה בערך הנכס שלו.

מרקם מגורים ייחודי

פארק בבלי מציע לתושבים מרקם מגורים ייחודי שאין כמותו במקומות אחרים בעולם. המתחם כולו יצא לדרך מתוך מטרה לספק לתושבים חווית מגורים ייחודית ונעימה. כזו שמספקת מעטפת מלאה. כולל מתחם ג'ימבורי לילדים, פארק שעשועים, בריכת שחיה וכל מה שלא תצטרכו במסגרת חווית המגורים שלכם. כל זאת לצד מעטפת קהילתית תומכת ומשותפת שמעניקה לחיים שלכם ושל כל אחד שחי במקום את היציבות, את ההרגשה הטובה ואת התחושה של בית.

Uncategorized כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
משחק אקס בוקס – במה כדאי לכם לשחק?
מחפשים משחק אקס בוקס שיעביר לכם את הזמן בכיף ויאפשר לכם ליהנות עם המשפחה והחברים מכל רגע? אם אתם רוצים...
קרא עוד »
מאי 10, 2022
מחסן גינה – מאיזה חומר כדאי שיהיה?
לכל בית שיש בו גינה, צריך יהיה בו גם מחן קומפקטי או אולי גדול מאוד, בכדי לאחסן בו את כל פריטי הניקיון...
קרא עוד »
מרץ 04, 2020
אילו חיסונים לגורים הם בגדר חובה?
אם החלטתם להביא גור כלבים קטן לביתכם, אתם בוודאי מאוד מתרגשים מעצם הרעיון. כבר דובר רבות על כך שהכלב...
קרא עוד »
יול 08, 2020