מגרש פירוק רכבים – איך יודעים למי לפנות?

מגרש פירוק רכבים – איך יודעים למי לפנות?

הרכבים שעומדים מעלי אבק, לא יעילים לאיכות הסביבה, בלשון המעטה. 

בגלל זה, כשהרכב כבר ישן והגיע הזמן להחליף לעגלה חדשה יותר, מגרש פירוק הרכבים של PRK נשמע המקום האידיאלי… 

בשוק הזה יש כמה מודלים יהיו שיציעו לכם גרר בחינם בתמורה לרכב הישן, יהיו שיציעו לכם תשלום על חלקי הרכב בעצמו + אחסון במגרש.

אז מה הדיל הכי משתלם לכם ואיך יודעים למי לפנות?

מגרש פירוק רכבים:

מגרש פירוק רכבים הוא בעצם המקום החוקי להתפטר מהרכב. על פי רוב, במגרש נמצאים צוות מומחה שיודעים לקחת את החלקים השווים ואת הרכב עצמו לגריטה כדי להשתמש במתכת. 

כמובן שחוץ מלשים את הרכב בגריטה צריך לעדכן במשרד הרישוי על הורדת הרכב מהכביש כדי לא לקבל חיובים על רכב שכבר לא משמש אתכם. זה נכון גם לגבי משרד הרישוי וגם לגבי הביטוח על הרכב. 

נקודה נוספת וחשובה למגרש הפירוק אמור להיות רישיון חוקי להחזיק בו רכבים מפורקים, בלי זה כל התהליך לא יהיה חוקי ועלול לסבך אתכם עם משרד הרישוי. 

אז איזה דיל יהיה הכי טוב לרכב שלכם? 

רכב שנפגע קשות בתאונה ובגלל זה יצא משימוש, למרות שמצבו היה טוב לפני. יש סיכוי גדול שיש בו חלקים ששווים הרבה ולכן במקרה כזה למסור את הרכב בתמורה לגרירה חינם, יהיה חבל. 

אפשר לקבל עליו כסף ולפעמים גם כמה אלפים. 

אולם עם הרכב נהפך להיות אנדרטה בשכונה או בחצר, הרכב ישן ולא בשימו כבר הרבה שנים, כנראה אין בו חלקים לשימוש ובגלל זה אפשר להגיד תודה לגרר שייקח אותו בחינם וימכור את המתכת שלו בכמה מאות שקלים בודדים. 

לסיכום, 

כדי למצוא מגרש פינוי רכבים, חשוב לוודא שהוא חוקי ומציע עסקה משתלמת בהתאם למצב הרכב. בקישור https://prk.co.il/buyg-cars-for-dismantlg-parts-in-ramat-gan/ ניתן למצוא מידע נוסף על מגרש איכותי ומומלץ בתחום.

כתוב/כתבי תגובה