קורגי פמברוק בובטייל

אם אתם מחפשים כלב גזעי, ומבררים על קניית גורי כלבים, חשוב שתלמדו על סוגי הכלבים השונים הקיימים ומהם תקני הגזע. לאחר מכן, אתה יכול להחליט איזה גזע הוא הטוב ביותר לאורח החיים שלך.

חשוב למצוא מגדל המתמחה בגזע הכלב אותו אתם מחפשים. המגדל אמור להיות מסוגל לענות על כל השאלות שלך ולספק מידע מפורט על ההיסטוריה של הגזע.

יש לרכוש גורים דרך מגדל בעל מוניטין או קבוצת הצלה אשר תסנן בקפידה את בתיהם הפוטנציאליים כמו גם את הגורים שלהם.

קורגיס הם סוג של כלב רועים וולשי שמקורו בוויילס. הם ידועים באוזניהם הנפולות וביכולת לסבול מזג אוויר קר וגבהים גבוהים.

קורגיס ידועים במראה הייחודי שלהם, אבל יש להם גם כמה תכונות אישיות ייחודיות. הם יכולים להיות די עקשנים, אבל הם גם שותפים נהדרים כי הם אוהבים לשחק ולהתכרבל עם אנשים. הם זן פופולרי של כלבים הידועים באינטליגנציה, בנאמנותם ובטבעם הטוב. תכונות אלו הופכות אותם לגזע פופולרי של כלבים. הם עשו את דרכם לאזורים רבים ושונים בעולם כולל משפחת המלוכה הבריטית.

קורגיס הם סוג של כלב וולשי. יש להם שיער קצר וזנב מיוחד דמוי שועל. לכלבים אלו יש את היכולת לראות באור נמוך והם זריזים מאוד. ניתן למצוא קורגיס בצבעים רבים, אך הנפוץ ביותר הוא שחור עם סימנים לבנים.

קורגי פמברוק בובטייל הוא סוג של קורגי וולשי שמקורו בבריטניה. מוצאו חוזר ל-Welsh Corgi Cardigan, שהוכר כגזע נפרד בשנת 1935. הוא פותח במשך שנים רבות עם רבייה סלקטיבית והפך לאחד הגזעים הפופולריים ביותר בתקופה האחרונה. הפרווה הקצרה של הכלב קל לטיפוח ואינו זקוק לתחזוקה רבה. ה-Pembroke Welsh Corgi הוא כלב בגודל בינוני שנחשב לאחד הגזעים העתיקים ביותר של כלבי עבודה בבריטניה. הם ידועים באינטליגנציה שלהם, יכולת האימון, הסיבולת והיכולת שלהם לעבוד היטב עם ילדים והם חיות משפחה נהדרות.

Uncategorized כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
נערות ליווי באילת – תשדרגו את החופשה שלכם
רוצים להיות עם בחורה נאה שתלווה אתכם בזמן החופשה שלכם באילת? ניתן להזמין נערות ליווי באילת בנוחות...
קרא עוד »
מאי 10, 2022
גגות רעפים – טיפולים שיש לעשות להם
רעפים הם חומר הקירוי פופולרי ביותר בארץ. רעפים לגג מיוצרים מחימר או מבטון הנעימים לעין, אך גם...
קרא עוד »
ינו 31, 2020
אטרקציות למסיבות פורים – שמחה וצהלה לילדים ולמבוגרים
אחת הדרכים הפופולאריות  לחגוג את פורים היא ליהנות ממסיבת איכותיות ויוצאות דופן. המרכיבים הבסיסיים...
קרא עוד »
יול 20, 2022