בני ינאי

בני ינאי

בני ינאי הינו אדם מוכר וידוע בכלכלה הישראלית. מדובר על אדם שהפעיל וניהל שיתופי פעולה רבים, בין משרדי הממשלה השונים. בני עבד מול משרד הכלכלה, משרד הרווחה, משרד המשפטים וכדומה, על מנת ליצור הזדמנויות חדשות שיעודדו התפתחות והתקדמות. כמו כן, הוא עסק בעשייה מגוונת בתחום של "ישראל דיגיטלית", כולל עיצוב ותכנון של פלטפורמות דיגיטליות חדשניות עבור המועצות המקומיות באוכלוסייה היהודית והערבית. בנוסף לכך, הוא פיתח ותכנן כפרי סטודנטים, מרכזי צעירים, עסק בדיגיטציה וחינוך ואף קידם ערים חכמות. כמו כן, הוא עסק רבות בפיתוח כלכלי למגזרי מיעוטים וניסה לקדם את מעמדם של אזרחים וותיקים. מעבר לכך, יש לו ניסיון רב בעבודה מול חברות גדולות ומוכרות במשק הישראלי, הוא יודע כיצד להתנהל נכון וכיצד לקדם פרויקטים.

מה לא ידעתם לגבי בני ינאי?

בני ינאי כיהן בתור ראש אגף משאבי אנוש, מנהל, תקציבים ולוגיסטיקה במשרד ראש הממשלה. כמו כן, הוא כיהן בתפקיד מקביל ברשות להסדרת התיישבות הבדואים בנגב. במהלך תפקידו, הוא ניהל את כל התחום של כוח אדם והיה אחראי על תקציבי הרשות, ענייני לוגיסטיקה ורכש, ניהל את הדוברות של המשרד והיה אחראי על תחום המחשוב והטכנולוגיה. בתפקידו הקודם, הוא עבד במשרד האוצר ואף ניהל מספר יחידות מבצעיות. בנוסף לכך, הוא היה ממונה מבצעים וחקירות וניהל את מערך ההדרכה והידע בחטיבת החקירות. במהלך עבודתו ברשות המסים, הוא עסק בתחומי הלבנת הון, מודיעין וסמים.

לסיכום, בני ינאי הינו איש אשכולות המכיר את העבודה מול משרדי הממשלה השונים ויודע כיצד להתנהל נכון מול החברות הגדולות והמוכרות ביותר במשק. יש לציין כי במהלך שירותו הצבאי, הוא פיקד על מאות חיילים, לוחמים ומפקדים, מתוקף היותו אלוף משנה במילואים.

כתוב/כתבי תגובה