בני ינאי – מה אפשר ללמוד ממנו?

דעו לכם כי בני ינאי הצליח להגיע מאוד רחוק עם הקריירה שלו לאורך השנים וזאת הודות לערכים עליהם הוא גדל. התמדה והליכה עקבית אל עבר המטרות שלו סייעו לו להגיע להיכן שרק רצה ובסופו של דבר התרומה שלו לחברה הישראלית נהייתה מרשימה במיוחד. במאמר הבא נספר לכם מעט על הקריירה המפוארת שלו.

תפקיד בכיר ברשות המיסים

בני ינאי הצטרף לרשות המיסים לפני שנים רבות ולאחר זמן ממושך בארגון הוא הגיע עד לתפקיד הבכיר של סמנכ״ל משאבי אנוש. היכולת שלו ללמוד היטב את צורכי הארגון ולסייע לו מהניסיון הצבאי והאקדמי שלו הופכים את בני לאדם שמהווה נכס עבור כל ארגון בו הוא נמצא. ניתן לראות זאת בין היתר בתפקיד שלו ברשות המכס בחיפה בה הוא עבד לפני שהצטרף אל רשות המיסים.

ידע אקדמי מעשיר ובעל ערך רב

עצם כך שבני בחר ללמוד לתואר ראשון ושני במנהל עסקים זהו דבר שסייע לו רבות להגיע להישגים משמעותיים בחייו. כך תוכלו לראות כי בני הגיע להישגים יוצאי דופן מכיוון שהוא ידע בדיוק מה לעשות על מנת שיהיה לו את הידע הנחוץ כדי להתקדם בקריירה ובצורה החלקה ביותר. בין היתר הידע האקדמי הפך את הדרך שלו להצלחה ולתפקידים בכירים להרבה יותר חלקה ונוחה מבחינתו בעצם.

גם הצבא סייע רבות לעיצוב אישיותו

לבסוף נרצה להזכיר את העובדה כי בני ינאי השתתף בקורס צנחנים ולבסוף הוא אלוף משנה במילואים היום. התרומה המרשימה שלו לצה״ל סייעה רבות לעיצוב אישיותו וגרמה לכך שהוא הפך לאדם שהוא מנהיג וכזה שמסוגל להוביל אנשים רבים אחריו. התרומה הזו הועילה רבות בפיתוח של הקריירה שלו באזרחות.

Uncategorized כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך לבחור בובת מין בהתאם לטעם האישי שלך
כל מי שמחפש בובת מין על מנת להשתמש בה לצורך סיפוק ועינוג עצמי, לא יתקשה למצוא היום דוגמאות שונות בכל...
קרא עוד »
יונ 25, 2019
8 עובדות מפתיעות על לימודי קוסמטיקה שאתם חייבים להכיר
אם אתם חושבים על קריירה בתחום היופי והטיפוח, לימודי קוסמטיקה יכולים להיות הבחירה המושלמת. אבל מה באמת...
קרא עוד »
יונ 29, 2024
הסרת שיער באזורים אינטימיים לגברים – כיצד זה מתבצע?
טיפוח גברים הוא נושא בעל חשיבות בשנים האחרונות. עם הופעת הטכנולוגיה ועלייתם של מוצרי טיפוח לגברים,...
קרא עוד »
מאי 28, 2023