בני ינאי – מה אפשר ללמוד ממנו?

דעו לכם כי בני ינאי הצליח להגיע מאוד רחוק עם הקריירה שלו לאורך השנים וזאת הודות לערכים עליהם הוא גדל. התמדה והליכה עקבית אל עבר המטרות שלו סייעו לו להגיע להיכן שרק רצה ובסופו של דבר התרומה שלו לחברה הישראלית נהייתה מרשימה במיוחד. במאמר הבא נספר לכם מעט על הקריירה המפוארת שלו.

תפקיד בכיר ברשות המיסים

בני ינאי הצטרף לרשות המיסים לפני שנים רבות ולאחר זמן ממושך בארגון הוא הגיע עד לתפקיד הבכיר של סמנכ״ל משאבי אנוש. היכולת שלו ללמוד היטב את צורכי הארגון ולסייע לו מהניסיון הצבאי והאקדמי שלו הופכים את בני לאדם שמהווה נכס עבור כל ארגון בו הוא נמצא. ניתן לראות זאת בין היתר בתפקיד שלו ברשות המכס בחיפה בה הוא עבד לפני שהצטרף אל רשות המיסים.

ידע אקדמי מעשיר ובעל ערך רב

עצם כך שבני בחר ללמוד לתואר ראשון ושני במנהל עסקים זהו דבר שסייע לו רבות להגיע להישגים משמעותיים בחייו. כך תוכלו לראות כי בני הגיע להישגים יוצאי דופן מכיוון שהוא ידע בדיוק מה לעשות על מנת שיהיה לו את הידע הנחוץ כדי להתקדם בקריירה ובצורה החלקה ביותר. בין היתר הידע האקדמי הפך את הדרך שלו להצלחה ולתפקידים בכירים להרבה יותר חלקה ונוחה מבחינתו בעצם.

גם הצבא סייע רבות לעיצוב אישיותו

לבסוף נרצה להזכיר את העובדה כי בני ינאי השתתף בקורס צנחנים ולבסוף הוא אלוף משנה במילואים היום. התרומה המרשימה שלו לצה״ל סייעה רבות לעיצוב אישיותו וגרמה לכך שהוא הפך לאדם שהוא מנהיג וכזה שמסוגל להוביל אנשים רבים אחריו. התרומה הזו הועילה רבות בפיתוח של הקריירה שלו באזרחות.

Uncategorized כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה יש לעשות בים המלח?
ים המלח – המקום הנמוך ביותר בעולם שנחשב לאחד מפלאי העולם. לא לחינם – התכונות המאפיינות את האזור...
קרא עוד »
מאי 24, 2021
גן אירועים בימי קורונה- מה חשוב ומה חשוב יותר?
לא מעט אירועים משפחתיים ועסקיים נדחו או בוטלו בימי קורונה ועם הזמן כולנו מבינים שהקורונה א תיעלם...
קרא עוד »
נוב 22, 2020
מה שאתה צריך לדעת לפני רכישה של אופניים חשמליים
אי אפשר לעמוד בפני הפיתוי של אילת - ממי הים האדום הצלולים ועד לשווקים השוקקים. בעוד העיר נווטה באופן...
קרא עוד »
ספט 09, 2023