גיטרה למתחילים – כך תבחרו נכון

כאשר בוחרים גיטרה למתחילים, יש לקחת בחשבון מספר גורמים חשובים. להלן סקירה קצרה כיצד בוחרים נכון גיטרה כזו:

בחירת סוג הגיטרה

החלט אם אתה רוצה גיטרה אקוסטית או חשמלית. גיטרות אקוסטיות מייצרות סאונד באופן טבעי ללא הגברה, בעוד גיטרות חשמליות דורשות מגבר כדי להישמע בעוצמות גבוהות יותר. שקול את סוג הצליל שאתה מעדיף ואת סגנון המוזיקה שאתה רוצה לנגן.

הגדרת תקציב לרכישה

כדאי לקבוע מראש את התקציב שלך לרכישת גיטרות למתחילים. יש לקחת בחשבון כי המחירים עשויים להשתנות במידה רבה בהתאם למותג, לאיכות ולתכונות של הגיטרה שרוצים. לכן החליטו בהתאם כמה תהיו מוכנים להוציא מבחינה כלכלית על הגיטרה, ובמקביל לחפש אפשרויות בטווח המחירים המתאים.

קחו בחשבון גודל ונוחות

גיטרות מגיעות בגדלים שונים, וחשוב לבחור אחת שנוחה לנגינה. למתחילים בוגרים, גיטרה בגודל מלא מתאימה בדרך כלל, אך נגנים צעירים יותר או בעלי ידיים קטנות יותר עשויים לבחור בגיטרה בגודל קטן יותר או בגודל 3/4. מומלץ להחזיק את הגיטרה ולראות אם ​​זה מרגיש נוח להגיע לצוואר הגיטרה, וכמובן לפרוט על המיתרים.

יכולת נגינה של הגיטרה

שימוש נכון בגיטרה מתייחס למרחק בין המיתרים למשטח הלחיצה. למתחילים עשוי להיות קל יותר לנגן בגיטרה עם פעולה נמוכה יותר, מכיוון שזה דורש פחות כוח אצבעות כדי ללחוץ על המיתרים. בדוק את הפעולה על ידי נגינה של כמה תווים או אקורדים כדי לראות אם היא מרגישה נוחה וניתנת לנגינה פרקטית.

עוצמת וסוג צליל

בדוק את הצליל והטון של הגיטרה. לכל גיטרה יש צליל ייחודי, אז הקשיבו לאופן שבו היא מהדהדת ומצאו אחת שמושכת את ההעדפות שלכם. אתם יכולים לפרוט באקורדים שונים או לגרום למישהו לנגן בגיטרה כדי לשמוע את האיכויות הטונאליות שלה.

הזמינו בחנות כלי נגינה >>>

Uncategorized כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מובייל לתינוקות: כיצד לבחור מובייל מתאים לתינוק, היתרונות החינוכיים והעיצוביים של מוביילים.
בעת בחירת מובייל לתינוק, ישנם מספר גורמים שיש לקחת בחשבון. בראש ובראשונה, תעדיפו את הבטיחות על ידי...
קרא עוד »
יול 05, 2023
נעליים טבעוניות
אין שום ספק כי הטבעונות הפכה לאורח חיים פופולארי ונפוץ במיוחד בארץ. יותר ויותר אנשים בוחרים בטבעונות...
קרא עוד »
ספט 15, 2020
תרגום מסמכים מעברית לאנגלית
תרגום מסמכים מעברית לאנגלית הוא דרישה נפוצה עבור אנשים וארגונים רבים. בין אם זה למטרות אישיות,...
קרא עוד »
מרץ 22, 2023