חרוזים

תכשיט חרוזים איכותי דורש חרוזים, חוט חריזה וסוגר מתאים. על מנת להבטיח עמידות ושימוש נוח עלינו לבחור נכון את כל שלושת האלמנטים. כאן תוכלו ללמוד עוד על חוטי חריזה ולבחור בחוט המתאים ביותר בעבור כל עבודת חריזה. החוטים הפופולריים לתכשיטי חרוזים עשויים ניילון, סיליקון, פיירליין ומשי.

חריזה עם חוט ניילון

חוטי הניילון שמשמשים לחריזה הם אותם החוטים שמיועדים גם לדייג ותפירה. ניתן למצוא חוטי ניילון בעובי של 0.2 מ"מ ועד כ-0.5 מילימטר. זהו חוט חזק מאוד וזול שנמכר בסלילים. אפשר להשתמש בחוטי ניילון בעבור עבודה עם חרוזים מכל הסוגים. ניתן לייצור מראה מיוחד כאשר משחילים את החוט מספר פעמים באותו החרוז. 

עבודה עם חוט סיליקון (גומי)

שימוש בחוט סיליקון מעניק לתכשיט אלסטיות כך שניתן יהיה לענוד אותו ללא צורך בסוגר. חוטי סיליקון מומלצים לצמידים עם דגש על צמידים לילדים. גם את חוט הסיליקון אפשר למצוא בכמה מידות כאשר המידה הפופולרית ביותר היא 0.8 מ"מ. חרוזים מכל הסוגים מתאימים לעבודה עם חוט סיליקון. 

עיצוב תכשיטים עם חוט משי

אם אתם מחפשים חוט חזק בעבור התכשיט שלכם תבחרו חוטי משי. אלו הם חוטים חזקים מאוד שאפשר להזמין בכמה מידות. החוט אינו נוקשה כך שהתכשיט מונח בצורה מחמיאה על הצוואה. חוטי משי מתאימים לעבודה עם חרוזים מכל הסוגים. 

חוט פיירליין לשזירה

עוד אופציה בעבור אלו שמחפשים חוט חזק במיוחד היא עבודה עם חוט פיירליין. זהו חוט כותנה משולב ניילון שמיועד לעבודה עם חרוזים, עבודה בנול  וחריזה עם מחט. חוט פיירליין נחשבים נוחים לעבודה היות ולא נוצרים בהם קשרים, ראו באתר https://www.meshiart.co.il.

חוט כותנה וחוט שעווה

חוטי כותנה מתאימים לעבודה עם חרוזים אך יש לזכור שכותנה נחלשת עם הזמן ונקרעת. בהשוואה לחוטי ניילון או סיליקון הכותנה נשחקת מהר יותר. חוט שעווה הוא למעשה חוט כותנה מצופה בשעווה שמשמש לקשירות, צמידי חרוזים ועבודות מקרמה. חוט השעווה נחשב לחזק ועמיד. 

אופציה נוספת ליצירת תכשיטי חרוזים עמידים היא שימוש בחוט מתכת. אלו הם חוטי מתכת נוחים לכיפוף כך שאפשר לייצור מהם בקלות כל צורה. 

Uncategorized כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עם איזה מצלמה מבצעים צילום צנרת ביוב?
דבר כמו צילום צנרת ביוב צריך להתבצע באמצעות מצלמה תרמית וזאת אם מעוניינים לאתר את הנזילות הקיימת...
קרא עוד »
אפר 07, 2021
וסטיבוליטיס – מה זה בעצם?
10 אחוזים מהנשים סובלות מכאבים בעת קיום יחסי מין שנגרמים כתוצאה מוסטיבוליטיס. נשים הסובלות...
קרא עוד »
ינו 31, 2021
טיפול פסיכולוגי לדתיים – 3 יתרונות
טיפול רגשי הינו חוויה עמוקה מאוד ואישית ביותר ובמהלכו נוגע המטפל בנבכי נפשו של המטופל ומסייע לו לצאת...
קרא עוד »
מאי 31, 2020