7 מוצרים מהממים עם חד קרן

7 מוצרים מהממים עם חד קרן

העולם של היום אוהב מותגים. זה כבר מזמן הפך לעובדה כאשר כולנו יודעים כי גם המבוגרים וגם בני הנוער, כך גם עם הילדים, תמיד יעדיפו תיק ממוצג על פני תיק מקסים ככל שיהיה. כך גם עם פריטי לבוש שונים וכך גם עם מצעים, ראו באתר מצעים מהחלומות.

ישנם המותגים המוכרים של דיסני אשר הם מככבים בכל מה שקשור לעולם הילדים והם נחשבים כפופולאריים ביותר בכל מה שקשור למיתוג בעולם הילדים. 

אך מלבד ה'הלו קיטי', ה'מיני מאוס' 'פו הדוב' וכו' יש לנו היום מותגים נוספים אשר אלו הצליחו לכובש את עולם הילדים. מדובר על ניקי הכבשה שמעטרת בשננים האחרונות את התיקים של הילדים, את הקלמרים שלהם ואפילו את עטיפות המחברות.

אך ניתן לומר כי את המקום הראשון תופס היום חד הקרן. רבים הם בני הנוער והילדים אשר דבקים דווקא בדמותו של חד הקרן. הם ישמחו למצוא אותו על כל מוצר בו הם עושים שימוש.

אנחנו כאן על מנת למנות בפניכם שבעה מוצרים מהממים שחד הקרן ממתג אותם והוא זה שמשדרג את מעמדו של המוצר ומעלה את חנו בעיני הילדים.

1. מצעים חד קרן – אין ילד שיסרב לקבל מתנה בדמות סט מצעים שחד הקרן יעטר אותם. הוא יישן הרבה יותר טוב על מצעים יוניקורן יחד עם הדמות האהובה ויתחבר מאוד אל סט המצעים שלו.

2.  תיק אוכל – אם מדובר בילדים צעירים שעדיין לא זקוקים לילקוט, הם נושאים אתם בכל יום תיק אוכל, הרי שאף הם ישמחו למצוא את חד הקרן מתנוסס על תיק האוכל שלהם. 

3. תיק בית ספר – מובן שלאר רק תיקי האוכל עשויים ליהנות מהמותג. גם תיקי בית הספר נהנים מהדמות הייחודית.

4. קלמר – על כל קלמר יש היום דמות ממותגת כלשהי. גם חד קרן מופיע מככב היום על קלמרים לתלמידים.

5. מגבת -מגבת רחצה אישית או מגבת ידיים אישית עם חד קרן משדרג גם כן את המוצר הבסיס ששמו 'מגבת'.

6. עטיפות המחברות – מתמזגות אף הן עם התיק, הקלמר וכו'.

7. חולצות – משלימות את המיתוג. 

כתוב/כתבי תגובה