עוברים דירה? הזדמנות מצויינת לרענן רהיטים לבית!

עוברים דירה? הזדמנות מצויינת לרענן רהיטים לבית!

מעבר דירה זו תמיד הזדמנות להתחדשות. בין אם זה מעבר לדירה משלכם ובין אם זה מעבר לדירה שכורה – תמיד זה זמן לחשוב מחדש על הרהיטים שלכם ועל מה שילווה אתכם או לא. במיוחד אם גודל הדירה משתנה. אז הנה לכם כמה רעיונות שיעזרו לכם להגיע מוכנים יותר למעבר דירה. להתחדש עם רהיטים ולא לגרור רגליים עם רהיטים ישנים ולא מוצלחים.

מה מתאים לרענן ולחדש לקראת מעבר דירה?

  • ארונות – ארונות הם חלק משמעותי מכלל רהיטים לבית. הם נועדו להכיל בתוכם בגדים, צעצועים וכל חפץ אחר שמשמש אותנו. ארון שמתאים לשטח הקיים יכול להיות נוח במיוחד. לשרת אותנו היטב ולענות על הצרכים שלנו בשלימות. אין סיבה לסחוב אתנו ארון ישן, גדול או קטן מידי, כי הארון צריך להתאים לדירה הבאה שלנו.
  • מיטות – אם המיטות שלכם ישנות, אם הן לא יציבות, אם המזרונים כבר בלו מחמת יושנן, נכון להתחדש עם מיטות חדשות. הן יכולות להיות בגודל מותאם, עם ראש מיטה ברוחב הקיר וכן הלאה.
  • פינת אוכל – מה באשר לפינת האוכל שלכם? כאשר מתחדשים עם רהיטים לבית פינת אוכל חדשה הינה דבר נחוץ. היא תהיה מתאימה יותר, בגודל הרצוי ובמראה נאה. כך הבית החדש לא ירגיש לנו כמו משהו ישן, אלא יהיה עם ניחוח חדש ורענן.

להיפטר מהרהיטים הישנים

יש לנו לא פעם רהיטים ישנים, כאלו שכבר ידעו ימים יפים יותר, והם כבר לא רלוונטיים יותר. אבל לפעמים קשה לנו להחליט להוציא אותם מהבית. אם אתם עוברים דירה זו ממש הזדמנות טובה להתחדש עם רהיטים חדשים לבית. נכון לפנות ישנים ולרכוש רהיטים חדשים ומתאימים לבית החדש שלכם!

כתוב/כתבי תגובה