5 משחקים לכלבים שיעזרו להם להוציא אנרגיה

כלבים היא חיה נהדרת שפשוט נהנים לגדל אותה. אומנם לכל כלב יש רמה אחרת של אנרגיה, אבל כל כלב מכל גזע הוא כזה אשר חייבים לצאת החוצה על מנת לשחק איתו כדי שהוא יוכל לפרוק קצת מכל אותה האנרגיה. במה משחקים עם כלבים? חנויות של ציוד לכלבים מביאות את כל סוגי המשחקים הכי וותיקים והכי חדישים כדי שהזמן הזה של המשחק יהיה לפעמים עצמאי, ולפעמים שיתופי. הנה 5 משחקים לכלבים נהדרים שכדאי תמיד שיהיו אצל בעלי כלבים.

מקל עם כדור טניס

אין כמו לשחק עם הכלב בכדור, כאשר זורקים את הכדור והכלב מחזיר אותו בכל פעם מחדש. זו דרך נהדרת להוציא אנרגיה ולהתחבר אל חיית המחמד, אבל כדור מלא בריר הוא לא אטרקציה נעימה. הפתרון הוא על ידי רכישה של כדור טניס שמגיע עם מקל הזריקה עצמו, שאיתו גם נוח יותר לזרוק לרחוק וגם נוח לבצע את הפעולה ללא מגע בכדור בכלל.

חבל דנטאלי

כל הכלבים אוהבים לשחק עם משחק חבל שאותו הם נושכים ללא הפסקה. ניתן לאחזור בצד השני או אפילו להשליך אותו, וגם לתת לכלב להיות בשעת משחק לגמרי לבד. בזמן הזה הוא מנקה את השיניים בזכות הסיבים שבחבלים, וכולם יוצאים מרוצים ובריאים.

צעצוע מצפצף

ברשימה של צעצועים מצפצפים יש הרבה מאוד סוגים, החל מתרנגולת ועד לכדור קופצני. המשחקים מן הסוג הזה מוסיפים אלמנט משעשע של משחק עבור כל כלב וגם כל חתול, שנותר סקרן לגבי הפריט הזה שמוציא רעשים בכל פעם בו הם מתקרבים ולוחצים עליו עם הפה או עם היד.

צלחת מעופפת

משחק שהוא בגדר של חובה עבור בעלי כלבים אנרגטיים. פשוט יוצאים איתם אל הגינה הקרובה ושם משליכים את הפריזבי שאותו הכלבים אוהבים כל כך לתפוס בפה עם קפיצה מאוד מרשימה אצל זנים מסוימים.

קונג וובלר

משחק מאוד פופולארי ומוכר שבתוכו מניחים אוכל שהכלב מאוד אוהב. הכלב מנסה להוציא את החתיכות הקטנות שנמצאות בתוך המשחק ודבר זה גורם לפעילות לא קטנה שמסייעת להוציא אנרגיה וגם לסכות בחטיף טעים ששם נמצא.

>מוזמנים להתרשם גם מאוכל לכלבים ברויאל פט

Uncategorized כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
החשיבות במוניות לנשף בית הספר
בסיומה של שנת לימודים מפרכת, נוהגים לערוך מסיבת סיום לכל התלמידים. בכל בית ספר זה מתנהל אחרת ובכל בית...
קרא עוד »
יול 07, 2021
לקראת הקיץ – איך לבחור בגד ים צנוע לנשים?
בחירה בגד ים צנוע לקיץ מאפשרת לנשים ליהנות מהחוף או הבריכה תוך תחושת נוחות ובטוחה. צניעות היא בחירה...
קרא עוד »
יול 04, 2023
לימודי שמאות מקרקעין – מקצועי רווחי במיוחד
רוצים לעשות הסבת מקצוע ולהתחיל ללמוד מקצועי שיהיה רווחי, מאתגר, מעניין ומהנה? לימודי שמאות מקרקעין...
קרא עוד »
מאי 16, 2021