3 הגדות פסח מעניינות

אין כמו חג הפסח. אולי אין בו את כל האוכל שאותו רגילים היהודים לאכול באופן רגיל, אבל החג הזה מזכיר במידה רבה עד כמה היהודים סבלו לאורכה של כל העבדות במצרים, וחלק מאותה ההכרה היא אי אכילת חמץ לצד ביצוע של קריאת ההגדה של פסח בערב ליל הסדר של פסח. בין כל ההגדות שאותן אנו רגילים לראות מידי פסח כבכל שנה, יש כמה מהדורות מאוד מעניינות שיכולות ליצור ערב יותר נעים עם קריאת הגדה שלא חייבת להיות באותה התצורה עבור כולם, אלא מותאמת לכל אחד מיושבי השולחן שרוצה לקחת חלק עם הגדה שהיא מתאימה הרבה יותר לצרכיו.

קראו בהרחבה באתר:

http://www.chabadshop.com

הגדת פסח לילדים

בהגדות אשר מיועדות עבור קהל הקוראים הצעיר יש למעשה יותר התעמקות ביצירה של הגדה שבה קיימות כמה שיותר תמונות שמסייעות להם להבין באיזה חלק של ההגדה נמצאים כל הקוראים עכשיו. זה חשוב על מנת ליצור עבורם חוויה שבה הם יכולים להשתתף, כולל הילדים שהם ילדי הגן שעדיין אינם קוראים. יש הגדות שבהן יש אפילו חלקים שמיועדים לצביעה או להדבקה כדי שהשימוש בהגדה יהיה יותר משמח ואקטיבי, והגדות שבהן יכולים להדפיס מראש שער שבו יש את התמונה של כל ילד וילד על מנת שכל אחד יבין וידע איזו מן ההגדות היא שלו לשימוש נעים בליל הסדר.

הגדה 2 כרכים

הגדה של פסח אשר מגיעה בשני כרכים וכוללת בכל כרך וכרך את הליקוט של טעמים ומנהגים של הרבי. ליקוט מעין זה יצא בכמה סוגים של מהדורות והוא מיועד עבור יהודים אשר מקפידים ומעמיקים בהלכות החג ובערב החשוב הזה של קריאת ההגדה על כל המשתמע ממנה.

הגדה עומדת

דו הי הגדה שהיא גם נעימה למראה וגם שימושית במיוחד. מניחים אותה בצורה נוחה על גבי שולחן ליל הסדר, וכך יכולים לקרוא ממנה אפילו שני אנשים בצורה נוחה למדי. המיוחד בהגדה הזו הוא שהיא כוללת הפיכה נוחה של הדפים משלב לשלב של קריאת ההגדה ואף כוללת את כל ההנחיות ההלכתיות  שכבר שזורות להן לכל ארוכה של ההגדה.

Uncategorized כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
4 טיפים לטיפול בנחירות בלילה
נחירות בלילה בעת השינה היא אחת התופעות המעצבנות ביותר שנדמה כי כולנו מכירים, היא לא סימפטית כלל וכלל....
קרא עוד »
אוג 24, 2020
קורקינט חשמלי או אופניים חשמליים – במה נבחר
אנשים שכבר הפנימו כי הדרך הכי נוחה להתנייד ברחבי העיר או סתם כאלה שמעדיפים לבלות כך את שעות הפנאי...
קרא עוד »
נוב 22, 2019
חנות מכשירי כתיבה וחזרה לבית ספר אונליין
חנות מקוונת למכשירי כתיבה הפכה למגמה בשוק. ישנן חנויות מקוונות רבות של כלי כתיבה המציעות עיצובים,...
קרא עוד »
פבר 23, 2023