אמיר פרלמן: דרכים לרפא בעיות שהרפואה המערבית לא מצליחה

אמיר פרלמן: דרכים לרפא בעיות שהרפואה המערבית לא מצליחה

הרפואה המערבית מציעה מגוון טיפולים ותרופות עבור בעיות בריאות שונות. אבל כל אחד מאתנו עשוי להגיע למצב בו הוא עומד מול הרופא הקונבנציונאלי שלו, ושומע כי אין מענה לבעיה שלו. זה מצב מעיק וכואב שעלול להביא גם למצבים מסוכנים. אבל זו המציאות ואי אפשר להתחמק ממנה, יש מגוון בעיות בריאות שהרפואה המערבית לא יודעת כיצד להציע לה מענה. ואנשים רבים מתמודדים בחיים שלהם עם בעיות בריאות שונות שמפריעות להם לתפקוד ופוגעות משמעותית בשגרת החיים שלהם.

למצוא מענה אלטרנטיבי

אף כל מי שמגיע למצב כזה חייב לדעת שיש מענה רפואי שיוכל להציע מזור לכאבים ולבעיות הרפואיות. מדובר על שיטות ריפוי מזרחיות אשר צברו אינספור הצלחות בשטח. מה שמגלה לנו שנוכל גם אנחנו לרפא את הגוף שלנו ולהועיל למצבו הנוכחי, כך שנוכל להרגיש טוב יותר ולשפר דרסטית את ההרגשה שלנו. אחת השיטות המומלצות והמועילות ביותר נקראת בשם צ'י קונג ומפיץ אותת בישראל אמיר פרלמן. מדובר על שיטה שבכוחה להביא מענה עבור מגוון רחב של בעיות בריאות, ולהציע ריפוי למצבים בריאותיים מסוגים שונים.

צ'י קונג למען הבריאות שלכם

אחת הדרכים המובילות והמועילות ביותר היא צ'י קונג, ראו דוגמא. מדובר על שיטת ריפוי אשר מביאה למטופלים את הבשורה של תיקון זרימת אנרגיית החיים בגופם. וזאת מחמת הסיבה שבמהלך השנים הגוף שלנו צובר נזקים שונים ומביא אותנו להתמודדות עם בעיות בריאות מסוגים שונים. אמנות הריפוי בצ'י קונג יוצאת מנקודת הנחה שכאשר מצליחים ליצור הרמוניה בין כלל מערכות הגוף, הנשמה והנשימה, עשוי להתרחש שינוי מבורך באיכות החיים שלנו. וזה אומר שבאמצעות תרגול ומדיטציה בתנועה בשיטת הצ'י קונג ניתן להביא ביו אנרגיה טובה לכל תאי הגוף שלנו, ובכך להשיג שיפור ניכר במצב הבריאות שלנו. הווי אומר שצ'י קונג מוכיח את עצמו בפועל, ומצליח להוביל את הנעזרים בשיטה זו למקום טוב יותר מבחינה בריאותית.

אם גם אתם מתמודדים עם בעיות בריאות, ואתם מאמינים שיש שיטות ריפוי בלתי מוכרות שיש להן בשורה עבורכם, כדאי לכם לפגוש את הצ'י קונג!

רוצים להעמיק את הידע? בקרו בלינק https://www.mqgisrael.com/כללי/chi-kung-in-tel-aviv/

כתוב/כתבי תגובה