קורסי תסרוקות שווה ללמוד

קורסי תסרוקות שווה ללמוד

אחד הנושאים החשובים ביותר עבור הכלות והמוזמנות לאירועי ערב הן במישור האישי והן במישור העסקי, הוא נראותו של השיער.

ההכנות לקראת החתונה 

לכלות רבות יש חלום אשר קשור לשיער ואיך הן רוצות שהוא ייראה בחתונה. לכן כל ספר אשר עוסק בתחום התסרוקות חייב להיות בעל ידע וניסיון רב, כדי שיוכל לממש את החלומות עבורן.

בתסרוקות רבות משלבים כמה טכניקות והספר צריך לקבל החלטות אילו פעולות יחמיאו לכל אחת מהכלות ואילו פעולות יתאימו פחות.

סוגי התסרוקות 

בקורס תסרוקות לומדים בשלב הראשון את הפעולות הבסיסיות לצורך ביצוע התסרוקות, גלגול נכון של רולים וביגודים, סוגים שונים של פנים ובייביליס במיוחד לשיער ארוך. בשלב השני לומדים אופציות שונות של שיער אסוף, ניפוח השיער, הרמה של חלק מהשיער בלבד, קליעת שיער ושילוב צמות במיקומים שונים לאורך השיער. 

מטרת כל תסרוקת היא ליצור נראות ייחודית ויוצאת דופן, עיצוב שיער שלא יהיה נורמטיבי אלא עם קבוצות שיער אשר גולשות החוצה ושילוב של כמה טכניקות, אשר יוצרות יחד הרמוניה נפלאה. 

התאמת התסרוקות 

החשיבה על התסרוקת מתחילה מהתאמה אופטימלית למבנה הפנים. רק לאחר מכן מתכננים את מבנה התסרוקת אשר יהיה הנכון ביותר לכל אישה.

בלמידה מקדישים תשומת לב רבה לנושא תוספות השיער. אילו תוספות שיער קיימות, כיצד מתאימים אותן לאישה ספציפית ומהן שיטות החיבור של השיער, כך שהתוספות תשתלבנה באופן טבעי בשיער והן לא תבלוטנה כלפי חוץ.

הטרנדים האופנתיים בתחום התסרוקות 

התלמידים נחשפים במהלך הקורס הן הראשוני והן הקורס למתקדמים, לטרנדים החדשים בתחום התסרוקות והם לומדים הן באופן תיאורטי והן באופן מעשי את אופן היישום של הטרנדים הללו צעד אחר צעד כדי להגיע לתוצאה מושלמת.

אולי יעניין אותך גם לימודי עיצוב שיער

כתוב/כתבי תגובה