הכל על יס טריפל החדש!

הכל על יס טריפל החדש!

חברת יס המוכרת והידועה יצאה לאחרונה עם חבילות טריפל חדשות, שאמורות להתחרות עם חבילות הטריפל של החברות המתחרות- סלקום, פרטנר והוט. זוהי הפעם הראשונה שבה החברה מציעה ללקוחותיה חבילות טריפל, הכוללות אינטרנט במהירות של 100 מגה , טלפון ביתי ושירותי טלוויזיה. ניתן למצוא היום שלושה מסלולים אופציונליים- יס טריפל סטינג, יס אולטימייט ויס קלאסיק. כדאי לציין כי נכון להיום חבילות הטריפל של החברות המתחרות (סלקום ופרטנר) נמכרות במחירים זולים יותר. המטרה של חבילות הטריפל של חברת יס, היא להחזיר אליה את הלקוחות שעברו למתחרים, לספק שירות איכותי ומקיף וכמובן להגדיל את הרווחיות של החברה. נכון להיום, החברה תספק לכל לקוח שיבחר לעבור לחבילת טריפל, שתי חשבוניות נפרדות בכל חודש- חשבונית אחת עבור שירותי הטלוויזיה וחשבונית אחרת עבור שירותי הטלפון והאינטרנט.

יס טריפל החדש – פתרון מקיף לכל לקוח

כאמור, המטרה של חבילות יס טריפל החדשות היא לספק את כל צרכי השוק של הלקוחות תחת קורת גג אחת. היום ניתן לבחור מבין 3 חבילות שונות:

  1. יס טריפל סטינג – מחיר חודשי העומד על 99 ₪ בחודש, למשך 3 חודשים. לאחר מכן, המחיר יעלה ל- 199 ₪ עד סוף השנה. מהשנה השנייה המחיר יעלה ל- 219 ₪. יש לציין כי מחיר ההתקנה של הטלפון והאינטרנט עומד על סך של 150 ₪ נוספים. החבילה כוללת ממיר K4 ואת חבילת התוכן המשפחתית הכוללת ערוצי סרטים, סדרות וכדומה.
  2. יס אולטימייט – מחיר חודשי העומד על 139 ₪ למשך 3 חודשים. לאחר מכן, המחיר עולה ל- 299 ₪ עד סוף השנה. מהשנה השנייה המחיר יעמוד על 309 ₪ למשך חצי שנה ואז יעלה שוב למחיר של 319 ₪. עלות ההתקנה עומדת על סך של 150 ₪ וחבילת הטלוויזיה כוללת ערוצים נוספים, כגון כל ערוצי הפרימיום, שירותים מתקדמים של יס ועוד.
  3. יס קלאסיק – מחיר חודשי של 189 ₪ למשך 3 חודשים. לאחר מכן, המחיר עולה ל- 249 ₪ עד סוף השנה. החל מהשנה השנייה המחיר עולה ל- 269 ₪. החבילה כוללת את כל ערוצי יס.

אולי יעניין אתכם לקרוא גם על מבצעים חדשים של חברת הוט

כתוב/כתבי תגובה