למה כדאי לכם להשקיע בנדלן ביוון?

יוון הינה מדינה החברה באיחוד האירופאי. היא חוותה משבר גדול לאורך העשור הקודם ועתה נמצאת בתהליך התאוששות. כתוצאה מהמשבר הכלכלי מחירי הנכסים ירדו משמעותית ועתה הם אטרקטיביים – בוודאי למחירי הנכסים היקרים בישראל. ההשקעות ביוון נמצאות בתנופה, כאשר כלכלת יוון צפויה לצמוח ובעקבות הצמיחה יש צפי לעליית מחירי הנכסים. זוהי הסיבה העיקרית לכדאיות ההשקעה ביוון אבל קיימות סיבות משנה אטרקטיביות מאוד.

יתרונות להשקעה ביוון

יוון שייכת לאיחוד האירופאי והמטבע בה הינו אירו. היא כפופה לחוקים של האיחוד. מדובר על מדינה דמוקרטית ומסודרת. השקעות ביוון, ובמיוחד באתונה, הן אטרקטביות בגלל שהעיר הינה עיר בירה מודרנית. בנוסף, יש בה אוניברסיטה וחיים בה סטודנטים. מגיעים אליה, כמו למקומות רבים ביוון, מיליוני תיירים בשנה. מכאן שהיא עיר דינאמית המהווה מרכז מסחרי ופוליטי והביקוש למגורים בה תמיד קיים. אתונה קרובה לישראל ובמרחק של שעה וארבעים טיסה לקריאה אודות ניהול נכסים ביוון.

מיסוי ומסלולי השקעה

יוון מעודדת השקעה ולכן המיסוי נמוך בכל קנה מידה. מס רכישה נמוך בסך של 3%. יש פטור ממס שבח מלא בעת המכירה(נכון להיום). קיימת אמנת מס משותפת עם ישראל. ההכנסות משכירות עוברות ישר לחשבון בישראל. אין חוק הגנת הדייר. הנכס נרשם בטאבו על שם המשקיע. כל היתרונות האלו מהווים תנאי בסיס מצויינים להשקעה. ניתן למצוא דירות המסוגלות לספק תשואה שנתית. של בין 8% ל10% מה שהופך את ההשקעה לכדאית מאוד. ניתן למצוא מסלולי השקעה שונים וכל אחד יכול למצוא את המתאים לו ביותר. הסכומים הנדרשים להשקעה ראשונית אינם גבוהים, יחסית. את כל לקוח מלווה צוות של מומחים המטפל בכל הנושאים השוטפים כולל גביית דמי השכירות. מומלץ לקבל שירות מחברה מנוסה המכירה את שוק הנדל”ן ביוון ובאתונה לעומק. למידע נוסף אודות נדלן ביוון

לצפייה בכתבה אודות השקעה ביוון

Uncategorized כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ביאור חכמת הקבלה לחומש ויקרא פרשת נשא – השגחה כללית והשגחה פרטית בפנימיות התורה
כמות ואיכות בתורת הסוד כתוב בפרשת "נשא" על שנים עשר נשיאים שהביאו מתנות לחנוכת המשכן. ושנים עשר...
קרא עוד »
אוג 30, 2022
הובלה קטנה בנס ציונה – מה צריך לדעת בנושא?
מחפשים אחר שירותי הובלה קטנה בנס ציונה ורוצים להיות בטוחים כי אתם משיגים בדיוק את השירות לו אתם...
קרא עוד »
יונ 29, 2021
שירות מסירת מסמכים משפטיים: למה צריך את זה?
עורכי דין זקוקים לסביבה מקצועית ורחבה, אשר תסייע להם לבצע את עבודתם בצורה איכותית ומדויקת. חלק מהצוות...
קרא עוד »
אוג 06, 2020