על מה חשוב להקפיד בשלב התכנון של התקנת מטבחי חוץ לגינה

מטבח גן הוא סוג של מטבח קטן בו מבשלים ומגישים את האוכל בחוץ. זה יכול לשמש להכנת ארוחות למספר רב של אנשים או למספר קטן. המטרה העיקרית של מטבח מסוג זה היא לשמור על טריות המזון כדי שלא יתקלקל מהר וליהנות מנוחות בהכנה. בשורות הבאות נדגיש על מה חשוב להקפיד בשלב התכנון של התקנת מטבחי חוץ לגינה. 

תכנון נכון, ביצוע מיטבי 

התכנון של התקנת מטבחי חוץ לגינה צריך להביא לקדמת הבמה את הצרכים שלכם. במטבח גן המטבח הוא הנקודה המרכזית של הבית בה מכינים אוכל. במטבח גן, כאן מתבצעת הכנת האוכל ולכן התכנון צריך להביא בחשבון את הרגלי הבישול והסגנון אתם אוהבים לבשל. תכנון נכון יביא לביצוע מיטבי. 

תכונות ייחודיות 

בתכנון צריך לזכור כי למטבח הגן יש תכונות ייחודיות משלו ההופכות אותו לשונה מכל סוג אחר של מטבח. יש לו פריסה פתוחה ללא קירות או מחיצות בין חדרים או חללים. ניתן לחלק את החלל לאזורים רבים ושונים כגון אזורי אחסון, מזווה ויחידות קירור וכו'. פריסה מסוג זה מאפשרת שימוש יעיל בחלל על ידי ארגון מתקני אחסון וקירור בשפע כדי לשמור על כל סוגי המזונות טריים וקרירים מבלי להפריע לאף אחד אחר בבית, כולל ילדים שמשחקים בחוץ בזמנם שלהם.

פונקציונלי ומדויק ומותאם לגינה

מטבח גן הוא מושג בו גינה משמשת כמטבח, אך זה צריך להיעשות בצורה פונקצינלית. הגינה מעוצבת כדי להיות פונקציונלית וניתן להשיג עיצוב פונקציונלי באמצעות שימוש במטבח הגינה ובאזורים שסביב.  יתרה מכך, המטבח יכול לשמש לבישול והכנת אוכל בצורה פשוטה ביותר. בתכנונו כדאי להשאיר מקום לעציץ ושתילה ייחורים, עציצים וגננות. מידע נוסף באתר ארגמן רהיטי גן