מה זה הקפאת שומן?

הקפאת שומן, הידועה גם בשם קריוליפוליזיס, היא הליך קוסמטי לא פולשני המסייע לאנשים להפחית שומן באזורים ממוקדים בגופם. זוהי חלופה לשאיבת שומן מסורתית שאינה כרוכה בשימוש במחטים או בחתכים כירורגיים.

במהלך הליך הקפאת שומן, מוליך מיוחד מוחל על פני העור מעל אזור השומן המיועד. לאחר מכן, האפליקטור מספק קירור מבוקר, אשר נספג ברקמת השומן שמתחת לעור. כאשר רקמת השומן מתקררת, תהליך האפופטוזיס או מוות תאי מתוכנת מופעל, מה שגורם לתאי השומן להתכווץ ולבסוף למות.

הרזיה טבעית

ברגע שתאי השומן נהרסים, הם מסולקים באופן טבעי מהגוף דרך מערכת הלימפה במהלך כחודשיים עד ארבעה חודשים. התוצאה היא ירידה ניכרת בנפח השומן באזור המטופל.

הקפאת שומן משמשת לרוב לטיפול באזורים כמו הבטן, האגפים, הירכיים והזרועות העליונות. זה יכול לשמש גם באזורים אחרים כמו הסנטר, הגב והברכיים.

אחד היתרונות העיקריים של הקפאת שומן הוא שמדובר בהליך לא פולשני שאינו דורש זמן השבתה. מטופלים יכולים בדרך כלל לחזור לעבודה או לפעילותם הרגילה מיד לאחר הטיפול. ההליך גם אינו כואב יחסית ואינו דורש הרדמה.

דיאטה

עם זאת, חשוב לציין שהקפאת שומן אינה פתרון לירידה במשקל. אמנם זה יכול לעזור להפחית את נפח השומן באזורים ממוקדים בגוף, אבל זה לא תחליף לתזונה בריאה ומשטר פעילות גופנית. כמו כן, חשוב שיהיו ציפיות ריאליות לתוצאות ההליך. אמנם זה יכול לעזור להפחית את נפח השומן באזורים ממוקדים, אבל זה לא פתרון קסם ולא יצור שינוי דרמטי בן לילה.

בסופו של דבר, הקפאת שומן יכולה להיות בחירה טובה עבור אנשים שרוצים להפחית את נפח השומן באזורים ספציפיים בגופם מבלי לעבור ניתוח. בעזרת איש מקצוע רפואי מוסמך, המעוניינים בהקפאת שומן יכולים ללמוד עוד על ההליך ולקבוע אם הוא מתאים להם.

לתיאום תור במכון יופי אורכידאה >>>

Uncategorized כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כמה לתת דמי כיס לילדים וכמה זה דמי כיס מוגזמים
גובהם של דמי הכיס הוא ביחס ישר לגיל של הילדים. מתחילים מתקציב נמוך שתואם את הצרכים של כל ילד ובהתאם...
קרא עוד »
אוק 19, 2021
למידע נוסף על מקראות גדולות
הדפסת ספרי המקרא בכמה כרכים הייתה היבט חשוב בלימוד התנ"ך במשך מאות שנים. מקראות גדולות הן גרסת הדפסה...
קרא עוד »
דצמ 26, 2022
וילות בצפון
וילות בצפון הארץ הן בחירה פופולרית בקרב הרוכשים. הווילות כוללות פריסת שטח פתוח ובריכת שחייה, מה שחשוב...
קרא עוד »
אוק 02, 2022