מה עושה אמן חושים

מה עושה אמן חושים

עד לפני כמה שנים, היו מי שחשבו שאמני חושים משתמשים בכוחות על טבעיים בשביל לבצע את העבודה שלהם. היו כאלה שחשבו, שיש להם כוחות מיוחדים לדעת מה אנחנו חושבים, לדעת מי אנחנו ומה אנחנו. בעיניי רבים, הם היו סוג של נביאים, בעוד אחרים ראו בהם דברים קצת פחות חיוביים.

עם הזמן למדנו, שכל הנושא של אומנויות חושים מבוססת בסופו של דבר על כלים מקצועיים שונים. הם משתמשים בשיטות שונות שמסוגלות גם ללמוד על הצד השני, גם להבין את הצד השני, וכן לגרום לו לעשות דברים שהוא לא היה עושה אלמלא הם היו מבקשים או גורמים לו לעשות אותם. הכל כמובן במסגרת המופע, בכלים אמיתיים, מקצועיים.

יש לא מעט אנשי חושים שיטענו, ששום דבר הוא לא מקרי, יש בהם איזה משהו מיוחד ולכן הם יכולים לעשות את הדברים הנ"ל. אחרים יטענו, שכל אחד יכול לעשות את זה, אם הם רק ישקיעו זמן, מחשבה, אם הם רק יהיו מוכנים לעבוד קשה, בסופו של דבר, הם יצליחו לגשת ולבצע את אותם דברים שהם בעצמם עושים.

מה בעצם עושים אמני חושים?

ברמת העיקרון, אמני חושים מבססים את הדרך בה הם ניגשים אל הקהל, על ידי טכניקות פסיכולוגיות שונות. למשל, הם משתמשים בדמיון מודרך, הם משתמשים בזיהוי שפת גוף, בתנועות ידיים, הבעות פנים. במקרים מסוימים הם יילכו גם למקומות אחרים, למשל, למקומות של טלפתיה.

חשוב להדגיש, אמני חושים לא ישתמשו בכלים ואמצעים שאינם חוקיים או אסורים מסיבה כזו או אחרת, כמו נניח היפנוזה. מן הסתם, הם גם לא ינסו לגרום לקהל לעשות דברים לא חוקיים. בסופו של דבר, מדובר במופע בידור לכל דבר.

קראו גם על מופעי חושים לבר מצווה בכתובת https://www.kosemagic.com/bar-mitzva-or-bat-mitzva/

כתוב/כתבי תגובה