פסנתר יד שנייה – האם זה משתלם לנו?

הרבה פעמים כשאנחנו ניגשים לרכוש מוצר או פריט מסוים, אז עולה אצלנו שאלה האם נכון לנו לקנות אותו יד ראשונה או יד שנייה. כלומר, האם נכון לקנות מוצר חדש, מהניילונים, או שמא אנחנו יכולים לוותר על אופציה זו ולקנות מוצר משומש, מוצר שכבר היה אצל לקוח מסוים, הוא החליט למכור אותו, וכעת יש לנו אפשרות לקנות אותו. סביר להניח שבמחיר זול יותר. 

דוגמא טובה לכך אפשר לראות במקרים בהם אנחנו רוצים לרכוש פסנתר יד שנייה. יש לנו תמיד אופציה לרכוש פסנתר חדש מחנות לכלי מוזיקה או מחנות ספציפית של פסנתרים. אך אם אנחנו רוצים לחסוך בעלויות, אזי שיש לנו אפשרות גם לבחור באופציה אחרת, דוגמא, אופציה של פסנתר משומש. השאלה היא, האם העלויות הנמוכות משפיעות על איכות המוצר והאם זה אומר שאנחנו נצטרך להתפשר. 

לפני שניגע בנקודה זו, חשוב להבהיר, יש לנו אפשרות לרכוש פסנתר יד שנייה, הן בקרב חנויות שמוכרות כלי נגינה, חנויות שמוכרות מוצרים יד שנייה וכן דרך לקוחות פרטיים שמציעים לנו אפשרויות שונות ומגוונות. 

האם זה באמת משתלם לנו?

התשובה תלויה כמובן באיכות הפסנתר ובמחיר שמוצע עבורו. בעיקרון, סביר להניח שאם לקוח מוכר פסנתר כנף משומש, אז הוא יוצא מתוך נקודת הנחה שאף אחד לא ירצה לקנות מוצר פגום. מה עוד, שכל אחד יכול להזמין מומחה שיבדוק את הפסנתר ויגיד לו האם זה משתלם לקנות אותו או לא. 

לכן, גם אם מדובר בפסנתר משומש, עדיין זו לא אופציה כל כך גרועה, להיפך, זה יכול לעזור לנו מבחינה כלכלית לרכוש מוצר זול יותר ועדיין נוכל ליהנות ממוצר איכותי שישרת אותנו במשך שנים רבות.

Uncategorized כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תובנות פנימיות: סליקה ותשלומים מתקדמים
בעולם הפיננסים הדינמי, הבנת הניואנסים של סליקה ותשלומים מתקדמים חיונית לעסקים ולאנשים פרטיים כאחד....
קרא עוד »
מרץ 11, 2024
סורגים שקופים: שיקולים מרכזיים לפני שתבחר
סורגים שקופים מעוצבים הפכו ראשים בעולם העיצוב, ומציעים טוויסט מלוטש ומודרני לחללים מסורתיים. בין אם...
קרא עוד »
ינו 10, 2024
איך מנקים שטיח בצורה הטובה ביותר
ככל הנראה יצא לכם לשמוע לא מעט טיפים או שיטות כיצד הכי מומלץ לנקות שטיחים, אך עדיין אתם מתקשים לראות...
קרא עוד »
ספט 10, 2019