כך תבחרו ארון נעליים שיתאים לכם

כך תבחרו ארון נעליים שיתאים לכם

ארון נעליים הינו רהיט שהיה מאוד אופנתי בשנים עברו, אך יצא מהאופנה מכיוון שאנשים שמו עליו מעין סטיגמה שהוא לא תורם למראה החזותי של הבית. אולי זה היה נכון, בשעתו, אבל כיום ניתן למצוא מגוון פתרונות אחסון לנעליים והדגש העיקרי הוא מראה חיצוני מרשים ומעוצב. ארון נעליים מהווה פריט ריהוט לכל דבר וככזה עליו להיות מעוצב בהתאמה לסגנון העיצוב השולט בבית ובחדר בו הוא ממוקם.

אז איך בוחרים ארון נעליים מתאים? לפניכם שלוש נקודות חשובות שעליכם לזכור כאשר אתם רוכשים ארון לנעליים:

  • כמה נעליים יש לכם?

קיימים סוגים רבים של ארונות נעליים וכל אחד מהם בגודל שונה מהאחרים. וזאת, מכיוון שיש אנשים שמחזיקים בזוג אחד או שניים לכל היותר ולעומתם, יש אחרים שמתאימים לכל בגד זוג נעליים. על כן, סביר להניח כי כל אחד צריך ארון נעליים בגודל שונה. אי לכך, לפני שאתם יוצאים לחנות הרהיטים לבצע את רכישת הארון, תספרו את הנעליים שיש לכם בבית ואמורים להיות מאוחסנים בארון על מנת שתרכשו את הארון בגודל מתאים.

  • התאימו את הארון למקום המיועד

על מנת שלא תגלו כי רכשתם ארון נעליים גדול מידי עבור המקום שייעדתם עבורו, כדאי מאוד לבדוק ולמדוד את המקום בו אתם מעוניינים להעמיד את הארון בטרם הרכישה. מדידה זו תסייע לכם גם לבחור בארון שלא יהיה קטן מידי עבור המקום המיועד אלא יתאים במדויק לגודל שצריך. כמו כן, חשוב מאוד שגם העיצוב של הארון יתאים לסגנון העיצוב השולט בחדר ושישתלב בו בצורה יפה ומושלמת.

  • שימו לב שהוא נגיש לילדים

סביר להניח כי ארון הנעליים שאתם רוכשים(ראו בלינק) צריך להכיל גם את נעלי הילדים ולכן חשוב לבחור בארון שיהיה נוח ונגיש גם עבורם. שימו לב שיש בארון מדפים נמוכים שהילדים יוכלו להכניס את הנעליים שלהם בכוחות עצמם ואף להוציא בעת הצורך את הנעל המתאימה שהם צריכים. ולא שיקרה מצב בו הנעליים שלהם מתגוללות ברחבי הבית מכיוון שהם לא מצליחים להכניס אותם לבד והמבוגרים אינם בשטח כדי לסייע להם.

כתוב/כתבי תגובה