החשיבות בקורא שיקים בעסק שלכם

החשיבות בקורא שיקים בעסק שלכם

קורא שיקים – הטכנולוגיה שעוזרת לייעל קליטת תשלומים בעסק. האם באמת עדיין יש מקום לשימוש בשיקים והאם מסובך להשתמש בקורא שיקים חכם? זה הזמן לדעת על החשיבות של קורא שיקים, בעסק שלכם.

בעוד שהשימוש במזומן הולך ויורד, מרבית האנשים מעדיפים אמצעי תשלום אחרים. בניגוד לציפייה שהשיקים ייעלמו מהעולם, ישנו פלח לא קטן של לקוחות שלא משתמשים בכרטיסי אשראי וממשיכים להעדיף את התשלום בשיקים. אם אתם מכירים את המציאות הזאת בעסק שלכם, הדברים הבאים יעניינו אתכם ואף יועילו בהתנהלות שלכם או של הקופאים שלכם, בעסק. 

חיבור מהיר לקופה או למסופון 

אם נדמה שחיבור של קורא שיקים מסובך, דעו שניתן כיום לחבר דגמים נבחרים של קוראי שיקים בקלות וללא קושי. כלומר, אתם בעצם משדרגים את הקופה או המסופון ומקנים את היכולת של קריאת השק עם כל היתרונות. 

חיסכון זמן וקיצור תורים 

הרעיון המרכזי של קורא שיקים הוא פשוט אך חכם. זהו מכשיר שמכניסים אליו את השיק ובין רגע הוא סורק וקורא את הפס המגנטי. עבור מפעיל הקופה אין צורך להתחיל להקליד את מספרים השונים. מדובר בחיסכון עצום בזמן וקיצור תורים. למי שמנהל או מתפעל חנות או קופות, קיצור תורים חוסך זמן עבודה ומשפר את חווית הקניה של הלקוחות. 

מניעת טעויות בקליטת תשלומים 

החשיבות בקורא שיקים ממשיכה בכך שכפועלה אוטומטית, היא הכי מדויקת שאפשר. בצורה כזאת מונעים טעויות של הקלדה ומקטינים מאוד את הסיכוי שהשיק יחזור מסיבה טכנית. זאת ועוד, פרטי השיק נקלטים במערכת התשלומים או בהנהלת החשבונות ללא צורך בפעולה נוספת. את אותה הנוחות שמכירים מסליקה וקליטה של תשלומים בכרטיס אשראי מקבלים כעת גם בכל קליטה של תשלום בשיקים. מידע נוסף באתר https://www.barakk.co.il/

כתוב/כתבי תגובה