סטייליסטית לנשים מלאות, סטייל בכל מידה

סטייליסטית לנשים מלאות, סטייל בכל מידה

אנחנו ממש מסכימים שכמו שלסטייל אין גיל לסטייל גם אין מידה ואם אנחנו מסכימים עם זה, אתן ממש חייבות להסכים עם זה. כל אישה באשר היא צריכה להרגיש טוב עם עצמה גם מבפנים וגם כאשר הדבר מגיע לבגדים אותם היא בוחרת כאשר היא יוצאת מהבית. 

לכן, אם אתן מלאות ולא יודעות מה מחמיא לגזרת הגוף שלכן, בלקיחת סטייליסטית לעזרה תוכלו לקבל את הדברים הבאים ולהתחיל חיים חדשים ומסוגננים-

התמקדות במקומות הנכונים


סטייליסטית באתר TMARKET לנשים מלאות יכולה לעזור בכך שהיא תדע בדיוק אילו בגדים יהיו נכונים לפי צורת הקימורים שלכן. כאשר רוב הנשים מתאמצות להחביא את הבטן, סטייליסטית יכולה להראות לכן שגם מבלי להחביא את הבטן אתן יכולות להרגיש טוב וללבוש בגדים שיחמיאו לצורתכן המלאה.

השקיעו בהלבשה תחתונה

אנחנו כמובן לאו דווקא מדברים על מחטבים, אנחנו מדברים על הלבשה תחתונה בכלל. כאשר אתן בוחרות את הבגדים שלכן, לא תרצו שאת ההופעה המושלמת תהרוס הלבשה תחתונה שתלחץ לכם על האגן או תהיה רופפת מדי ולא תתאים.

אל תתביישו למדוד

כשאתן עוברות על הבגדים שאתן רוצות למדוד, חשוב שתיקחו כמה מידות מכל בגד כפי שמפורט כאן. לעתים מידה אשר תיראה לנו נוחה תהיה דווקא גדולה וכמו כן, הגזרות השונות של הבגדים לפעמים יבואו בחשבון גם במידת הבגדים ולכן ייתכן שבגד אחד יהיה קטן יותר מהשני ושניהם יהיו באותה המידה.

הכירו את הבדים

ישנם בדים שיכולים להחמיא לכן יותר מאחרים. לכן, כאשר אתם עושות את סבב הבגדים שלכן עם הסטייליסטית, היא כבר תדע לכוון אתכן לבדים ולבגדים הנכונים ביותר עבורכן. כל שתצטרכו לעשות הוא להתלבש, להסתכל במראה ולהסכים איתנו.

אך ורק מה שגורם לכן להרגיש טוב

המזל בסטיילינג, הוא שיש לכן את האפשרות לבטא את עצמכן ולהרגיש טוב עם עצמכן בעזרת בגדים ואביזרים. כאשר אתן עוברות עם הסטייליסטית שלכן על הבגדים, אתן למעשה תגלו בדיוק איזה בגדים גורמים לכן להרגיש טוב יותר בנוגע לגוף שלכן ולהרים לכן את הביטחון העצמי עוד טיפה. 

כמו שאמרנו, לסטיילינג אין גיל ואין מידה, כל שאתן צריכות לעשות הוא לגשת אליו.

כתוב/כתבי תגובה