חיזוק אריחי בניינים – למה לחכות שמישהו ייפגע? קידום סישראל

בניינים חשופים מעצם טבעם למזג האוויר ולהשפעות של תנועות גיאולוגיות ותזוזות באדמה. לכן הקירות, הדלתות והחלונות עוברים תהליכי בלאי קבועים ודורשים תחזוקה שוטפת. בין החלקים המועדים לפגיעה נמצאים כמובן גם אריחי בניינים, שעלולים להתמוטט ללא טיפול מתאים. האריחים צמודים לקונסטרוקציה של הקיר אבל הקשר עלול להיחלש בשל לחות, רטיבות או פגמים פיזיים אחרים, ואריח נופל, או חלק ממנו, עלולים לגרום לפגוע בעוברי אורח וגם לגרום נזק כבד לבניים ולהוריד את ערך הנכס. לכן חיזוק אריחים הזקוקים לכך הוא צורך דחוף שאין לזלזל בו או לדחות אותו. מומלץ לבצע אותו בחודשי הקיץ או הסתיו כדי להימנע מעבודה קשה בחורף תחת גשם ומזג אוייר קר.

כיצד מתבצע חיזוק אריחים

חיזוק אריחים נדרש בדרך כלל שבע שנים בערך לאחר שהבניין הוקם אבל מפגעים שונים ואריחים מתנדנדים עלולים לגרום לצורך בחיזוק מוקדם יותר. חיזוק האריחים לקונסטרוקציה דורש חומרים ייעודיים וניתן לבצע במקביל גם איטום, וזאת כדי למנוע התפשטות לחות ורטיבות בקירות, שעלולים לגרום לאריחים להתנדנד. הגישה לאריחים בקומות גבוהות היא קשה ומיועדת לפועלים שיכולים להשתמש בכבלי סנפלינג. אמצעי זה נחשב בטיחותי ומאוד אפקטיבי לצורך גישה אל האריחים וחיזוקם באמצעות כלי עבודה וחומרי הדבקה ואיטום. רק אחרי הפעולות הללו האריחים יחזרו למצב הרצוי, וכדאי לכם לבדוק מדי פעם מה מצבם. 

מה יגרור ויתור על חיזוק אריחיםהאריחים סובלים מבלאי מתמיד כתוצאה ממפגש עם זרמי אוויר, רוחות וגשמים. אבל ברגע מסוים הם הופכים לאיום של מצב הבניין ומתחילים להתנדנד ולהיות בסכנת נפילה. ויתור על חיזוק עלול לגרום להתמוטטות אריחים ופגיעה בעוברים ושבים ואז תזדקקו לתיקון דחוף וגם ערך הנכס ייפגע. למידע נוסף סנפלינג ישראל

Uncategorized כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ייעוץ אקוסטי לאולפן ביתי
אחד הדברים החשובים ביותר בהקמה של אולפן ביתי זה עניין הבידוד האקוסטי. בכדי שיהיה אפשר להפיק צליל נקי...
קרא עוד »
אוק 19, 2019
דובי ענק – המתנה האידיאלית ליום הולדת
אם אנחנו אוהבים מישהו או מישהי, אז סביר שנרצה לקנות להם מתנה ייחודית, מרשימה ומיוחדת ליום הולדת, נרצה...
קרא עוד »
אוג 30, 2020
עדשות שבועיות או יומיות?
רוצים לשנות את הלוק? רוצים לשנות קצת את האווירה ולהחליף את המשקפיים לעדשות מגע, אבל אתם חוששים, כי אתם...
קרא עוד »
יונ 21, 2021